همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان
همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان

همایش تجلیل از مداحان و ذاکران اهل بیت زندان گرگان

در راستاي اجراي برنامه هاي ستاد پیشگیری و کاهش آسيب رفتارهای پر خطر در مجموعه زندان گرگان در همایشی از مداحان و ذاکران اهل بیت تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان:  فردین گرگانی مدیر زندان گرگان  در مصاحبه با این پایگاه اطلاع رسانی، گفت: در راستاي اجراي برنامه هاي ستاد كاهش آسيب و اولويتهاي دهگانه سازمان زندانها ، دستورالعمل سازماني اجراي برنامه هاي فرهنگي با برنامه ریزی بعمل آمده از سوی اداره فرهنگی بمنظور ارج نهادن و پاسداشت از زحمات مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت مراسمی در یوم جاری در محل موسسه  قرآن و عترت این اداره با حضور آقای حمید وسکوئی، معاون اداری و مالی اداره کل زندانها و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گلستان برگزار گردید.

وی در ادامه افزود:  در این مراسم مصداق حدیث شریف من لم یشکر مخلوق لم یشکر خالق،  از تعداد ۱۵ نفر از مددجویان  و دو تن از کارکنان ذاکر و مداح اهل بیت  با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی از سوی معاون مدیر کل و جوایزی از سوی مدیر زندان تجلیل بعمل آمد. در این مراسم با شکوه بیش از ۱۵۰ نفر از دوستداران اهل بیت شرکت داشتند که با روضه خوانی و ذکر توسل جناب آقای عرب همه شرکت کنندگان در سوگ سیدالشهداء به فیض کامل رسیدند  . 

همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان

همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*