مدیر زندان گرگان در جلسه شورای اداری: ارتباط کلامی بهترین نعمتی است که خداوند به بنده هایش اعطا نموده است

گلستان ** زندان گرگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :

فردین گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان،در جمع معاونین و مسئولین واحدها در جلسه شورای اداری بیان داشت ارتباط کلامی بهترین نعمت است که از طرف خداوند متعال به بنده هایش اعطا شده است ،نباید این نعمت الهی کم شود ،هر خانواده و جامعه ای که ارتباط کلامی در آنها بخوبی صورت گیرد از آسیب بدور خواهد ماند،مجموعه و خانواده خوب خانواده ای هستند که در مقابل با مشکلات مهارت داشته ،آنها را بخوبی مدیریت کرده و حل نمایند، ما هم باید در خانواده و مجموعه خود تلاش نموده و مشکلات را مرتغع نماییم .

وی گفت، انسانها سه دسته اند انسانها بزرگ که درد دیگران را دارند و درباره عقاید حرف می زنند و انساهای متوسط که درد خودشان را داشته و در مورد وقایع حرف می زنند و انساهای کوچک که بی دردند و پشت سر دیگران حرف می زنند در همین خصوصحضرت علی (ع) می فرمایند: دنیا در حال گذر است، هرکاری کنیم برای دنیا می ماند و شما نخواهید ماند .

گرگانی در خصوص بعد اداری اظهار داشت زندان هم عاری از اشتباه و خطا نمیباشد چون انسان حق انتخاب دارد ممکن است در تصمیمات دچار خطا شود ولی ما باید با مهارتها و مطالعه راه های کنترل و بهترین راه را انتخاب کرده و با استفاده از آنها زندان را کنترل نماییم.

مدیر زندان گرگان ،کار در زندان را مجاهدت دانست و افزود، در کار زندانبانی هم برنامه ریزی و هم  نظارت لازم است، تا امورات بخوبی انجام شوند البته همکاران باید در حفظ اطلاعات دقت کافی را داشته باشند،نباید افراد غیرمجاز به اطلاعات دسترسی پیدا کنند .

قانون به زندانیان امتیازاتی اعم از آزادی مشروط ، تعلیق ، عفو و …. را داده است ،فردین گرگانی با اشاره به این جمله تأکید نمود ، دادن این امتیازات به زندانیان منوط به حسن اخلاق و رفتار و ندامت آنها است و لازم است همکاران مسئول در این موارد دقت لازم را داشته باشند.

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*