سومین شب از لیالی قدر با حضور دادستان مرکز استان در زندان گرگان برگزار شد
دادستان مرکز استان در جمع زندانیان: شب های قدر بهترین زمان برای تغییر نگرش و تصحیح رفتار و کردار است.

دادستان مرکز استان در جمع زندانیان: شب های قدر بهترین زمان برای تغییر نگرش و تصحیح رفتار و کردار است.

سومین شب از لیالی قدر با حضور دادستان مرکز استان و جمع کثیری از مددجویان مشتاق در زندان گرگان  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان، سومین مراسم معنوی لیالی قدر در شب بیست و سوم رمضان با حضور چشمگیر مددجویان مشتاق و مسئولین در هواخوری اندرزگاه یک برگزار شد.

در این مراسم مدیر زندان ، معاونین ، رئیس اداره فرهنگی ، روسای اندرزگاه ها ، فرماندهی یگان حفاظت به همراه مهمان ویژه حجت الاسلام حسینی دادستان مرکز استان گلستان و چند تن از پرسنل دیگر زندان مرکزی حضور داشتند.

حجت الاسلام حسینی دادستان مرکز استان در این مراسم خاطر نشان کرد : شب های قدر بهترین زمان برای تغییر نگرش و تصحیح رفتار و کردار است. انسان می تواند امشب با راز و نیاز و ارتباط خالصانه با خداوند از پروردگار طلب عفو و بخشش کند و گناهان را بریزد و جایش حسنات دریافت کند.

ایشان کاربرد توبه واقعی را در عمل تاکید کردند و گفتند : شیطان هم به محضر حضرت موسی رفت و گفت می خواهم توبه کنم و حضرت از خداوند طلب راهی کرد و دستور آمد که بر قبر حضرت آدم سجده کند و طلب عفو از خداوند کند که شیطان این کار را نکرد و اگر در این شب ها توبه می کنیم از فردا در عمل آن را اثبات کنیم.

دادستان مرکز استان در بخش دیگر صحبت خود گفته است : هدف دستگاه قضایی بازگشت شما مددجویان به جامعه و آغوش گرم خانواده هایتان است و تا جایی که راه وجود داشته باشد با مرخصی ها ، تشویقی ها و دیگر درخواست ها در صورت تایید شرکت در برنامه ها ی آموزشی و فرهنگی موافقت خواهد شد.

فردین گرگانی مدیر زندان مرکزی نیز ضمن تبریک مجدد انتصاب دادستان مرکز استان و خیر مقدم، از تلاش دستگاه قضایی استان خصوصا عنایات دادستانی و همکارانشان تشکر و از موافقت حجت الاسلام حسینی در تمدید مرخصی مددجویان به مناسبت عید سعید فطر قدردانی کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*