جلسه مدیر زندان مرکزی گرگان با مراقبین اندرزگاه ها

جلسه مدیر زندان مرکزی گرگان با مراقبین اندرزگاه ها

گرگانی : از اتفاقات گذشته چه در این اداره و چه در زندان های  دیگر درس بگیریم و این را بدانیم که علاج برقراری امنیت و محفوظ ماندن از تهمت و بی دقتی، رعایت قانون است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ در راستای برقراری امنیت، پاسخ به سئوالات و شبهات همکاران مراقب و تشویق و ترغیب فعالان این عرصه ؛ جلسه توجیهی و تجلیل از آنها با حضور فردین گرگانی مدیر زندان، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی، مسئول حفاظت و اطلاعات و روسای اندرزگاه ها در محل موسسه قرآن وعترت زندان گرگان برگزار شد .

گرگانی ضمن تشکر از دقت و همکاری مراقبین اندرزگاهها و ایجاد همبستگی میان آنها و دیگر مسئولان گفت : امنیت، نظم ، رعایت قانون در داخل اندرزگاه را مدیون زحمات ، تلاش ها و هوشیاری شما عزیزان هستیم اما همه شما این را می دانید که در کنار  همه این زحماتی که می کشید یک بی دقتی و عدم رعایت قانون و اعتماد بی جا باعث بروز یک خطای نابخشودنی خواهد شد و خواهش ما این است که در کنار حفظ احترام مددجویان و رعایت اخلاق ، به قانون تکیه کنید  تا خدای نکرده شاهد بروز مشکلات امنیتی نباشیم.

مدیر زندان گرگان در بخش دیگری از صحبت ها نیز افزود: جناب آقای رضوانی مدیر کل محترم به تمام سختی ها و زحماتی که شما متحمل می شوید واقف هستند و به همین جهت هم هست که همه نوع حمایت های مختلف مالی ، امکاناتی ، رفاهی که بتوانند خواهند داشت و توقع این است تا زندان امن همراه با آرامش و آسایش را فراهم کنیم . لذا باید از اتفاقات گذشته چه در این اداره و چه در زندانهای دیگر درس بگیریم و این را بدانیم که علاج برقراری امنیت و محفوظ ماندن از تهمت و بی دقتی رعایت قانون است.

جلسه مدیر زندان مرکزی گرگان با مراقبین اندرزگاه ها

جلسه مدیر زندان مرکزی گرگان با مراقبین اندرزگاه ها

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*