آزادی 4 نفر از زندانیان در نشست مشترک اداره کل زندانها و نیروی انتظامی استان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی با نشست مشترک مدیر کل زندانها و فرمانده نیروی انتظامی استان تعداد ۴ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد با کمک نیروی انتطامی استان از زندان آزاد شدند .

دکتر علیرضا رضوانی : پلیس علاوه بر تکلیف قانونی ؛ مسائل اخلااقی و دستگیری همنوعان را در اولویت خود قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی سردار جاویدان بهمراه معاونین با دکتر علیرضا رضوانی مدیر کل زندانهای استان دیدار کردند .

در این جلسه هم اندیشی که در راستای تعامل و همکاری فی مابین نیروی انتظامی استان و اداره کل زندانها برگزار گردید رضوانی مدیر کل زندانها ضمن خیرمقدم و تبریک هفته نیروی انتظامی بر حافظان نظم و امنیت اجتماعی بویژه خدمت فرماندهی صدیق مکرم و ارجمند استان و همکارانشان اظهار داشت : تعامل و ارتباط بسیار خوبی بین نیروی انتظامی و اداره کل زندانها در پیشگیری از وقوع جرم در جامعه و درون زندانها برقرار گردیده است . شعار امسال نیروی انتظامی « پلیس ، امنیت و امین مردم » امید دادن به مردم و ایجاد حس امنیت در آنان باعث می شود پلیس را پناهگاه خود قرار دهند و حسن امانت داری و اعتماد مردم را جلب خواهد نمود .

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه گفت : نیروی انتظامی علاوه بر تکلیف قانونی که همان نظم و امنیت اجتماعی است مسائل اخلاقی و دستگیری از همنوعان را در اولویت قرار داده است و از کمک سردار جاویدان بابت آزادی تعداد ۴ نفر از زندانیان تقدیر و تشکر نمودند . مدیر کل زندانها در پایان در خصوص آزادی زندانیان در سال جاری گفت : با کمک خیرین و ستاد دیه ۱۲۱ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند که بیشترین سهم را شکات پرونده با گذشت و بخشش مبلغ دوازده میلیارد و پانصد میلیون تومان داشتند .

همچنین تعداد ۵۲ نفر از زندانیان استان با کمک برنامه ماه عسل از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده های خود بازگشتند . در ادامه سردار جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن تقدیر از مدیر کل زندانها و همکارانشان اظهار داشت : اساسی ترین و ضروری ترین مساله در جهان و جامعه ما نعمت امنیت است که همت و تلاش کلیه نیروی نظامی و انتظامی و مشارکت مردم توانسته است نظم اجتماعی را در جامعه ایجاد نماید .

فرمانده نیروی انتظامی استان گفت : یکی از تعاملات و همکاری خوب با زندانهاست که در برقراری امنیت و نقش بسیار خوبی ایفا نموده است . همکاران که در درون زندانها مامور هستند رسالت پراهمیت را به عهده دارند . هر خادم ، مسئول و مدیری باید الگو برای کارکنان و زیرمجموعه خود باشد .

سردار جاویدان افزود : اعتماد که بین همکاران نیروی انتظامی و زندانها برقرار شد موجب نظم و امنیت در جامعه و خانواده ها نیز گردیده است . رعایت حقوق شهروندی و اخلاقی و رعایت و برخورد صحیح و درست با زندانیان می تواند موجب دلگرمی و بازگشت شرافتمندانه را در پی داشته باشد .

در پایان از فرمانده هان یگان حفاظت زندانهای استان با اهداء لوح تقدیر توسط مدیر کل زندانها و فرمانده نیروی انتظامی استان تجلیل بعمل آمد .

آزادی 4 نفر از زندانیان در نشست مشترک اداره کل زندانها و نیروی انتظامی استان

آزادی ۴ نفر از زندانیان در نشست مشترک اداره کل زندانها و نیروی انتظامی استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*