برگزاری گردهمایی عاشورایی مددجویان اهل تشیع و تسنن
برگزاری گردهمایی عاشورایی مددجویان اهل تشیع و تسنن

برگزاری گردهمایی عاشورایی مددجویان اهل تشیع و تسنن با حضور خطیب اهل سنت در زندان مرکزی گرگان

سخندان : پیام عاشورا متعلق به همه ادیان و مذاهب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ گردهمایی عاشورایی با حضور پر شور مددجویان اهل سنت و شیعه زندان مرکزی گرگان با سخنرانی خطیب توانای اهل سنت حاج آخوند سخندان از خطبا و مدرسین حوزوی                   در روز هشتم محرم الحرام در زندان مرکزی گرگان برگزار شد .

حاج آخوند سخندان در جمع مددجویان اهل سنت و شیعه زندان مرکزی گرگان گفت :  دهه اول ذی الحجه به خاطر اعمال عرفه اش ، دهه آخر رمضان به خاطر شب قدرش و دهه اول محرم به خاطر قیام حضرت حسین بن علی (ع) و پیام آن درخشش خاصی برای آزاد مردان عالم دارد و این تنها اختصاص به اسلام یا شیعه و سنی ندارد.

آخوند سخندان در صحبت های عاشورایی خود پیام عاشورا و قیام امام حسین (ع ) را یک پیام جهانی و متعلق به تمام ادیان و مذاهب خواندو گفت آنچه مهم است اتحاد و همدلی در سایه توحید و سیره نبوی و پیروی از سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) و عدم تسلیم در مقابل ظلم و جور در هر زمانی می باشد.

 این خطیب اهل سنت در ادامه افزود : از اهداف مقدس قیام ابا عبدا… (ع) و خروج ایشان از مدینه به سمت مکه و بعد به سمت کوفه امر به معروف و نهی از منکر و احیای سیره و سنت جدّش رسول ا… بود و این برای همه ما درس بسیار بزرگی است.

برگزاری گردهمایی عاشورایی مددجویان اهل تشیع و تسنن

برگزاری گردهمایی عاشورایی مددجویان اهل تشیع و تسنن

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*