برگزاری جلسه شورای اداری در زندان مرکزی گرگان

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان مرکزی گرگان

گرگانی : کار در زندان نیاز مند جرات مندی ، جسارت ، طبع بلند و احترامی دو طرفه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ جلسه شورای اداری با حضور  گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان و کارکنان در محل سالن نمایش برگزار گردید.

گرگانی مدیر زندان در سخنان خود ضمن توصیه و تشویق همکاران به برادری  و برابری و توجه به حفظ  کانون خانواده و تفکیک محیط کار و خانواده توسط همکاران ، نگاه جدی و کاردان به مقوله مشکلات کاری جهت ارائه راهکار های مناسب  هنگام بحران و معضلات با تکیه بر سیره  و روش بزرگان دین و اخلاق دستور العمل هایی را به منظور زندگی مطلوب تر  در محیط کار و خانواده به حضار ارائه کرد .

مدیر زندان مرکزی در تشریح این دستورالعمل افزود : آنچه از بزرگان نقل شده و ما را به سعادت رهنمون می سازد اینکه هر روز دقایقی از وقت خود را به تفکر اختصاص دهیم و ضمن بهره گیری از خلوت به کار های روزانه فکر کنیم و تحلیلی از انجام وظایف کاری و خانوادگی خود داشته باشیم . همچنین همه روزه زمانی را برای نیایش مصرف داریم و به سمت معنویت حرکت کنیم .

توصیه دیگر گرگانی که از منابع اخلاقی دست پرورده بزرگان اخذ شده دعوت سه نفر هر روزه به لبخند بود و پرهیز از تنفر . چون زندگی کوتاه تر از آن است که وقتی برای دشمنی و تنفر باشد . باید برای درمان تکیه گاه و مخزن امید باشیم . قرار نیست همه منازعات انسانی به نفع ما تمام شود .

ایشان دربحث دیگری از بیانات خود افزودند : افکار و قضاوت مردم در مورد شما ربطی به شما ندارد و باید کمک کنیم که بهتر باشیم . زمان حلال بسیاری از مشکلات است و باید اموری را که در حل آن عاجزیم به زمان بسپاریم .در کار ها رضایت خدا مهم است ،نه خوش آمد خلق خدا . افسوس گذشته را نخورید. دوست خوب آینه است . بد و خوب تو را آن طور که هستی می بیند. آیینه باشید .

در آخرین توصیه نیز به همکاران متذکر شد تا می نوانید به زندانیان محبت کنید و با آنها دوست شوید.

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان مرکزی گرگان

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان مرکزی گرگان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*