کارگاه آموزشی سبک زندگی امام رضا (ع) در زندان گنبد
کارگاه آموزشی سبک زندگی امام رضا (ع) در زندان گنبد

کارگاه آموزشی سبک زندگی امام رضا (ع) در زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ در راستای برنامه های هیئات محبان اهل بیت (ع) و به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت علی بن موسی الرضا (ع) ؛ کارگاه سبک زندگی امام رضا  (ع) با حضور حجت الاسلام بای از مدرسین حوزه علمیه ازادشهر در زندان گنبد برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا حجت الاسلام حسینی سرپرست اداره فرهنگی تربیتی زندان ضمن تبریک این ایام گفت : بالاترین و بهترین و عظیم ترین صفات حمیده اهل بیت بندگی مطلق انان نسبت به خداوند متعال است و قبل از اینکه خداوند پیامبر را به مقام نبوت و امامان را به مقام امامت مفتخر کند انان را به مقام رفیع و بلند عبودیت محض عزت بخشیده است.

در ادامه حجت الاسلام بای مدرس حوزه علمیه ازادشهر گفت : امام رضا (ع) ولی نعمت ما ایرانیان می باشد. اگر چه شما هم اکنون در مشهد مقدس حضور ندارید اما اگر با توسل و ارادت قلبی با اخلاص به سمت حرم سلام دهید حتما امام رضا (ع) نگاه ویژه ای به شما مددجویان خواهند داشت. مگر امام رضا ضامن آهو نشدند،پس اگر ذره ای در زندگی روزمره توسل به علی بن موسی الرضا (ع) داشته باشیم و توبه واقعی کنیم انشا … زمینه آزادی شما فراهم خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*