برگزاری کارگاه آموزشی تهدیدها ، آسیبها ، آشنایی با فضای مجازی ویژه فرزندان کارکنان

کارگاه آموزشی تهدیدها ، آسیبها ، آشنایی با فضای مجازی ویژه فرزندان کارکنان برگزار گردید

علیرضا رضوانی : مراقبت و مواظبت از فرزندان در مقابل خطرات و آسیبهای اجتماعی برای والدین ضروری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ علیرضا رضوانی مدیر کل زندانهای استان گلستان افزود : جهت ارتقاء آگاهی و آشنایی فرزندان با تهدیدات و آسیبها ؛ کارگاه آموزشی یک روزه ویژه فرزندان کارکنان زندانهای استان گلستان با همکاری پلیس فتا تحت عنوان آشنایی با فضای مجازی و خطرات ناشی از آن در زندانهای استان برگزار گردید . رضوانی افزود : امروز مراقبت و مواظبت از فرزندان در مقابل خطرات و آسیبهای اجتماعی برای والدین ضروری است و همه وظیفه داریم در حد توان تلاش کنیم تا فرزندان ما از دام فضای مجازی و خطرات و آسیبهای آنان که تهدید می کند رهایی یابند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی این کارگاه در شهرستان گنبد و گرگان به صورت جداگانه با حضور بیش از دویست نفر از فرزندان کارکنان در سنین ۱۰ الی ۱۸ سال برگزار گردید .

این کارگاه آموزشی در مرکز استان با حضور حمید وسکوئی معاون اداری و مالی ، حجت الاسلام و المسلمین رضائی رییس اداره فرهنگی و تربیتی ، کردمصطفی رییس اداره مالی و پشتیبانی و سایر مسئولین برگزار گردید . وسکوئی در این کارگاه بر مراقبت و آموزش و همچنین از دوستی و دوست یابی مطالبی ایراد نمودند . در ادمه پلیس فتا با نگاه کارشناسی و عمیق در خصوص اهمیت برگزاری این کارگاه به صورت مداوم و تاثیرگذاری آن در پیشگیری از انحراف و آلودگی فرزندان تاکید کردند.

ستوان قربانی کارشناس خبره و کارآمد پلیس فتا ؛ آموزش ، مراقبت و نظارت ، عدم وابستگی مطلق به فضای مجازی ، پیامدهای مخرب و … هشدارهای لازم را ارائه نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*