مراسم پیاده روی کارکنان زندان گنبد
مراسم پیاده روی کارکنان زندان گنبد

همایش پیاده روی کارکنان زندان گنبد

به مناسبت هفته قوه قضاییه مدیرزندان وریاست اداره اوقاف و امور خیریه و کارکنان وسربازان زندان به پیاده روی به آق امام آزادشهر رفتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان حسینی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان گنبد بیان داشت: در راستای ایجاد برنامه های شاد ومفرح در هفته قوه قضاییه پیاده روی کارکنان به سمت امامزاده اق امام ازادشهر برگزار گردید.در این اردوی فرهنگی تربیتی مدیر وکارکنان وسربازان وظیفه از ابتدای جاده آق امام تا مقبره امامزادگان(ع) پیاده این مسیر را طی نمودند.سپس حجت الاسلام جعفری ریاست محترم اداره اوقاف گنبد در بین کارکنان وسربازان وظیفه زندان به سخنرانی پرداخت و گفت:بنده هفته قوه قضاییه را تبریک گفته و یاد آور این سخن گرانقدر امام خمینی (ره)
می باشم که فرمودند: بهشتی مظلوم بود ومظلوم زیست و مظلوم به شهادت رسید و خاری بر چشمان دشمنان این ملت بود. ریاست اداره اوقاف وامو خیریه بیان داشت: براستی که بهشتی یک ملت بود، ایشان خاطر نشان شدند که :عامل ورود به بهشت ایمان وعمل است، نه ادعا و آرزو و نژاد. زیرا در بهره گیری از لطف خدا، همه نژادها، رنگ ها وملل یکسانند. با انجام قسمتی از کارهای صالح به بهشت امید داشته باشید.چون کمال بی نهایت است و قدرت کسب انسان محدود. زن ومرد در رسیدن به کمالات معنوی برابرند.در ادامه از تمامی کارکنان و سربازان وظیفه به صرف صبحانه پذیرایی به عمل آمد.

مراسم پیاده روی کارکنان زندان گنبد

مراسم پیاده روی کارکنان زندان گنبد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*