همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان
همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان

همایش تجلیل از مداحان و ذاکران اهل بیت زندان گرگان

در راستاي اجراي برنامه هاي ستاد پیشگیری و کاهش آسيب رفتارهای پر خطر در مجموعه زندان گرگان در همایشی از مداحان و ذاکران اهل بیت تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان:  فردین گرگانی مدیر زندان گرگان  در مصاحبه با این پایگاه اطلاع رسانی، گفت: در راستاي اجراي برنامه هاي ستاد كاهش آسيب و اولويتهاي دهگانه سازمان زندانها ، دستورالعمل سازماني اجراي برنامه هاي فرهنگي با برنامه ریزی بعمل آمده از سوی اداره فرهنگی بمنظور ارج نهادن و پاسداشت از زحمات مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت مراسمی در یوم جاری در محل موسسه  قرآن و عترت این اداره با حضور آقای حمید وسکوئی، معاون اداری و مالی اداره کل زندانها و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گلستان برگزار گردید.

وی در ادامه افزود:  در این مراسم مصداق حدیث شریف من لم یشکر مخلوق لم یشکر خالق،  از تعداد ۱۵ نفر از مددجویان  و دو تن از کارکنان ذاکر و مداح اهل بیت  با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی از سوی معاون مدیر کل و جوایزی از سوی مدیر زندان تجلیل بعمل آمد. در این مراسم با شکوه بیش از ۱۵۰ نفر از دوستداران اهل بیت شرکت داشتند که با روضه خوانی و ذکر توسل جناب آقای عرب همه شرکت کنندگان در سوگ سیدالشهداء به فیض کامل رسیدند  . 

همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان

همایش تجلیل از مداحان زندان گرگان

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*