نشست مشترک رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با استاندار ایلام

نشست مشترک رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با استاندار ایلام

مهندس محمدرضا مروارید استاندار ایلام با حضور در محل ستاد مرکزی سازمان زندان ها ضمن دیدار با دکتر اصغر جهانگیر، در خصوص مسائل مربوط به پروژه های عمرانی زندان های استان با وی به گفتگو پرداخت.

بنا به گزارش روابط عمومی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور؛ در این دیدار طرفین بر لزوم همکاری های مشترک با هدف پیشبرد طرح ها و پروژه های در دست احداث استان تاکید نمودند.
انتقال زندان مرکزی ایلام به دلیل فرسودگی و قرار گرفتن در داخل شهر مهمترین محور گفتگو های رئیس سازمان زندان ها و استاندار ایلام بود که مقرر شد اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه زندان ایلام از محل اعتبارات استانی و با کمک نهادها و دستگاههای استان و کمک سازمان زندان ها اختصاص و در تکمیل پروژه تسریع گردد.
گفتنی است ندامتگاه جدید ایلام با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر مددجو در کیلومتر ۷ شهر ایلام در دست احداث است و تا کنون ۵۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با تامین اعتبار لازم تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید. ساخت این ندامتگاه با توجه به فرسودگی زندان فعلی ایلام و استاندارد سازی سرانه اسکان زندانیان که از اولویت های سازمان زندان ها ست ضروری می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*