موافقت با پیشنهاد عفو 6 نفر از زندانیان حافظ قرآن کریم

موافقت با پیشنهاد عفو ۶ نفر از زندانیان حافظ قرآن کریم

رئیس کل دادگستری کرمانشاه با حضور در زندان مرکزی و آگاهی از روند اجرای طرح حبل المتین با پیشنهاد عفو ۶ از زندانیان حافظ قرآن موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه در ادامه اجرای طرح حبل المتین آزمون حفظ قرآن کریم با حضور رئیس کل دادگستری،مدیرکل زندان های کرمانشاه ،قاضی ناظر،رئیس اداره سجل قضایی و دبیر کمیسیون عفو استان ،؛مدیر وجمعی از مسئولان زندان کرمانشاه در سالن همایش های زندان مرکزی برگزار شد.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه در این آئین معنوی در سخانی با اشاره به آباتی از کلام نورانی خدا گفت؛تمسک به قرآن کریم راه نجات از گرفتاری است و آیات قرآن،این نعمت بزرگ الهی ریسمان محکمی به سوی هدایت و رستگاری انسان است.

دکترمحمدرضا عدالت خواه در جمع فعالان حوزه قرآنی زندان مرکزی از حضور پرشور زندانیان در طرح قرآنی حبل المتین ابراز خرسندی و از حرکت خود جوش شرکت کنندگان در یادگیری مفاهیم وحفظ قرآن قدر دانی کرد.

مدیرکل زندان های کرمانشاه در ابتدای این جلسه ارتقاء فرهنگ اسلامی با رویکرد برگزاری نماز جماعت و انس همنشینی با قرآن کریم را اولویت اصلی برنامه های حوزه اصلاح وتربیت نظام نوین زندانبانی اسلامی خواند

اژدر اسدبگی در ادامه از دیدگاه های مقام ارشد قضایی استان در خصوص پیشبرد اهداف اصلاحی وتربیتی زندانیان، پیشگیری از آسیب های اجتماعی آنان و کاهش آمار وقوع جرم در جامعه قدر دانی کرد و حضور در جمع زندانیان برای سومین بار از ابتدای قبول مسئولیت تاکنون را نشانه توجه ویژه ایشان به رفع گرفتاری قشر آسیب پذیر جامعه دانست

گفتنی است در پایان آزمون حفظ قرآن زندان مرکزی که قرار است هر هفته به منظور شناسایی حائزان شرایط عفو وتخفیف مجازات برگزار شود اسامی ۵ نفر از زندانیان که موفق به کسب حد نصاب امتیاز آزمون شدند به کمیسیون عفو کشور اعلام گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*