مراسم یادبود هفته قوه قضاییه
مراسم یادبود هفته قوه قضاییه

مراسم یادبود شهدای هفتم تیر در زندان گنبد برگزار شد.

مراسم یادبود شهدای هفتم تیر با حضور امام جمعه و دادستان شهرستان گنبد وبا شرکت مددجویان وخانواده ها در زندان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان، مراسم یادبود شهدای هفتم تیر درسالن ملاقات حضوری زندان گنبد باحضور امام جمعه، دادستان عمومی وانقلاب، مدیرزندان، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گنبد و معتمدین انجمن حمایت باشرکت مددجویان وخانواده ها برگزارگردید .

در این مراسم ابتدا عباس مختاری مدیرزندان گنبدکاووس باحضور درجایگاه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان،خانواده ها ومددجویان وهمچنین تبریک هفته قوه قضائیه درخصوص گرامیداشت هفته قوه قضائیه از فرزندان مددجویان سوالاتی راپرسید وبه نفرات اول تا سوم جوائز نقدی به مبلغ ۰۰۰/۵۰۰ ریال اهداء نمود . درادامه حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه گنبد بیان نمود : خوشحال هستم که دریکی از روزهایی که به نام هفته قوه قضائیه مزین شده درجمع صمیمی شما هستم، دکتر بهشتی یک فرد مجتهد، متدین،عالم ،مدیر، بصیر وخارچشم دشمنان بود که به تعبیر امام (ره) شهید بهشتی یک ملت بود برای ملت ما .

حجت الاسلام ترابی افزود: واقعه انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰ و درپی آن شهادت شخصیت اندیشمند وانقلابی،دکتر بهشتی و جمعی از یاران صدیق انقلاب از روزهای فراموش نشدنی و داغ های جبران ناپذیری است که دشمنان این ملت و مخالفان عزت وسربلندی ایران در دل های علاقه مندان به این نظام مردمی به جا گذاشتند.

امام جمعه گنبد درادامه گفت اگر خون شهید از رگ های یک انسان به زمین ریخته می شود، این خون به زمین حیات دوباره می بخشد وموجب شکوفایی می شود. اگر امروزه ملت ایران به جایی رسیده و دردنیا نقش آفرینی می کند و از این کشور به افتخار یاد می کنند به خاطر برکت خون این شهدا از جمله شهید بهشتی بوده و ما باید ادامه دهنده راه و آرمان های آنها باشیم ونباید یاد، نام و راه شهدا فراموش شود.

در پایان مراسم به تعداد۶۰ نفر از مددجویان کارت هدیه از سوی انجمن حمایت از زندانیان گنبد اهداء گردید.

مراسم یادبود هفته قوه قضاییه

مراسم یادبود هفته قوه قضاییه

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*