علی اصغر رنجبر مدیرکل زندانهای استان گلستان
علی اصغر رنجبر مدیرکل زندانهای استان گلستان

مدیر کل زندانها: هیچ چیز در مجموعه زندانها مهمتر از امنیت نیست

مدیرکل زندانها در اولین جلسه شورای مدیران زندانهای استان گلستان، گفت: امنیت مهمتریت اولویت مجموعه زندانهای استان  بوده و هیچ چیز از ان مهمتر نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان گلستان: اولین جلسه شورای مدیران اداره کل زندانهای استان با حضور مدیر کل و مدیران اجرایی اداره کل و زندانها در محل سالن اجتماعات اداره کل زندانها برگزار شد.

علی اصغر رنجبر، مدیر کل زندانهای استان در این جلسه ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و یاران شهیدش، تسلیت رحلت علمای جلیل القدر آیت الله میبدی و حسینی، به بیان  ساسیت ها و تدابیر مدیریتی خویش پرداخت.

مقام عالی مجموعه زندانهای استان در ادامه مهمترین شاخه زندانبانی را امنیت برشمرد و تأکید نمود: هیچ چیز بیشتر از امنیت در مجموعه زندانهای استان نیست لذا باید طوری در مجموعه زندانها اقدام شود تا امنیت کامل برقرار گردد. و در این خصوص بیشترین مسئولیت متوجه مدیران زندانهاست.

وی در این جلسه ملاک ارتقاء سازمانی را صداقت، تعهد و تخصص و ولایت مداری عنوان نمود و بیان داشت: عملکرد کلیه کارکنان مورد ارزیابی دقیق و عادلانه قرار خواهد گرفت. ارتقاء در مجموعه بر اساس معیارهای صداقت، تخصص ، تعهد و ولایت مداری خواهد بود. باید کارکنان به شرح وظایف خود آگاه و اشرافیت کامل داشته باشند.

رنجبر در خصوص کاهش جمعیت کیفری افزود: کاهش جمعیت کیفری با توجه به اولویت های سازمانی بسیار مهم بوده و مورد تأکید می باشد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه با تأکید اقامه نماز جماعت اول وقت در زندانها، گفت: مسئول فرهنگی اداره کل و مدیران زندانها باید طوری برنامه ریزی کنند که در تمام طول شبانه روزی در زندانها نماز  جماعت اقامه شود.

وی بر استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاههای اجرایی و خیرین استانی برای کمک آموزش و آزادی زندانیان سفارش نمود.

رنجبر در خصوص تکریم ارباب رجوع، عنوان نمود: در خصوص تکریم ارباب رجوع باید نهایت دقت انجام شود که در چارچوب قانون اقدام گردد و در مواردی که کاری از دستمان بر نمی آید با خوش رویی با ارباب رجوع رفتار شود.

در ادامه جلسه مدیران به بیان مشکلات و ارائه راهکارهای ممکن پرداختند.

جلسه شورای مدیران اداره کل زندانهای استان گلستان

جلسه شورای مدیران اداره کل زندانهای استان گلستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*