مدیر کل زندانها در حاشیه مراسم بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه استان گلستان از زندان گرگان، گفت:

مدیر کل زندانها در حاشیه مراسم بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه استان گلستان از زندان گرگان، گفت: اگر قانون اساسی بخوبی اجرا شود و همه وظایف خود را بخوبی انجام دهند قطعاً زندانی در ایران کمتر خواهیم داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان: علیرضا رضوانی، مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گلستان در حاشیه مراسم بازدید مازندرانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از زندان گرگان، گفت:و اگر قانون اساسی بخوبی اجرا شود و همه وظایف خود را بخوبی انجام دهند متولیان امر زمینه اشتغال و درآمد زائی افراد را فراهم نمایند قطعاً زندانی در ایران کمتر خواهیم داشت .

 

علیرضا رضوانی، مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گلستان  به اتفاق دکتر مازندرانی مدیرکل کار و رفاه اجتماعی ، فردین گرگانی مدیرزندان و کارآفرینان در راستای دستورالعمل اقتصاد مقاومتی رئیس قوه قضائیه به منظور ایجاد اشتغال برای  مددجویان در زندان گرگان گرد هم آمدند .

در ابتدا علی رضا رضوانی مدیرکل زندانهای استان گلستان بیان داشت: یکی از عمده وظایف ما اصلاح و تربیت است و این مهم زمانی محقق می شود که همه دستگاه های متولی امر در رسیدن ما به این امر در کنار ما باشند و ما را مورد حمایت قرار دهند.

در ادامه ایشان تأکید نمود: در بحث اشتغال زندانیان رئیس محترم قوه قضائیه اقتصاد مقاومتی را در قوه قضائیه مطرح نمودند و اشتغال مددجویان را از برنامه های اصلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه معین نمودند .

این مقام ارشد استان در زندان های استان افزود: قانون گذار یکی از محل های  نگهداری زندانی را مراکز حرفه آموزی و اشتغال معرفی نموده است که قطعاً در جهت کاهش جمعیت کیفری موثر است .

وی افزود: اکثر مددجویان بضاعت مالی ندارند ولی با اشتغال می توانند به خود و خانواده و اجتماع خود کمک نمایند، در سازمان زندانها اشتغال برای مددجو توسط دو نهاد غیر سازمانی بنیاد تعاون و انجمن حمایت استفاده می شوند این  دو نهاد همیشه در کنار سازمان بوده و کارهای خوبی در این راستا انجام می شود و به نوعی بنیاد تعاون اسپانسر اشتغال مددجویان است و بحث درامد زائی مددجویان را تامین می کند . و انجمن حمایت نیز می تواند در این خصوص یک بازوی توانمند در جهت تحقق اشتغال باشد .

در پایان در جهت حل مشکلات، مدیران اجرائی پیشنهاد و راهکار در جهت اشتغال را ارائه و متعهد به همکاری گردیدند.

مدیر کل زندانها در حاشیه مراسم بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه استان گلستان از زندان گرگان، گفت:

مدیر کل زندانها در حاشیه مراسم بازدید مدیر کل تعاون کار و رفاه استان گلستان از زندان گرگان، گفت:

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*