مدیر کل زندانهای گلستان: باید برنامه ریزی شود تا اهداف فردی کارکنان در مسیر تحقق اهداف سازمانی قرار گیرد

مدیر کل زندانهای استان گلستان در جلسه شورای اداری، گفت: باید از همه ظرفیت های کارکنان، فرصت های حاصل از پیشنهادات و بارش مغزی برای تحقق اهداف سازمانی استفاده نماییم.

زندانها- گلستان: جلسه شورای اداری  اداره کل زندانهای استان گلستان با حضور مدیران ستادی و  زندانها با موضوع استفاده از ظرفیت های کارکنان  برای تحقق اهداف سازمانی در محل سالن اجتماعات اداره کل زندانها برگزار شد.

دکتر علی اصغر رنجبر، مدیر کل زندانهای استان گلستان در این جلسه ضمن تسلیت درگذشت همکار بازنشسته مرحومه خانم کلاگر و تقدیر و تشکر از حضور به موقع اعضا در جلسه، گفت: تفاوت نگاه در دیگاه کارکنان امری طبیعی و عادی است و باید تلاش کنیم که اهداف فردی کارکنان  در مسیر تحقق اهداف سازمانی قرار گیرد.

وی در ادامه با تأکید استفاده از ظرفیت کارکنان با راه اندازی سیستم پیشنهادات و جلسات بارش مغزی، افزود: برای حل مشکلات سازمانی از ظرفیت هم فکری کارکنان  بدون توجه به پست و مقام نهایت استفاده را ببرید و  با برنامه ریزی منسجم نسبت به برگزاری جلسات بارش مغزی و  تحقق اهداف سازمانی تلاش کنید.

مدیر کل زندانهای استان گلستان در ادامه امنیت پایدار در مجموعه زندانهای استان را یک اصل و اولویت سازمانی برشمرده و افزود: همه واحدها امنیتی موظف هستند برنامه های و دستور العمل های امنیتی را مورد پایش و بررسی قرار داده  تا  تحقق اهداف سازمانی در خصوص امنیت پایدار با سرعت و کیفیت بیشتری محقق شود.

رنجبر در خصوص بکارگیری نیروی انسانی، عنوان نمود: باید همه کارکنان با توجه به تخصص و پست سازمانی در محل خدمت خودشان مشغول به خدمت شوند و در پست های مدیریتی باید از افراد ولایت مدار، متخصص و توانمند استفاده گردد.

در ادامه جلسه مدیران ستادی و زندانها به ارائه گزارش و پیشنهاد در خصوص مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*