مدیر کل زندانهای گلستان : انجمن های حمایت از زندانیان مکان امید بسیاری از خانواده های زندانیان می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ جلسه انجمن حمایت از زندانیان آزادشهر با حضور دکتر رنجبر مدیر کل زندانهای استان ، حسینی دادستان عمومی و انقلاب ، مختاری مدیر زندان گنبد ، فرماندار ، بازرسین و معتمدین آزادشهر و ذاکری مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان آزادشهر برگزار گردید .

در این جلسه مدیر کل زندانهای گلستان ضمن تشکر از فعالیت های انجمن حمایت زندانیان اظهار داشت : انجمن های حمایت از زندانیان مکان امید بسیاری از خانواده های زندانیان می باشد و باید از ظرفیت خیرین ، مهندسین و کارخانه ها استفاده شود تا از مشکلات عدیده ای که خانواده زندانیان دارند کاسته شود. باید هزینه انجمن کمتر از درآمد آن شود .

وی در بخش دیگری از سخنانش تاکید نمود که باید از ظرفیت شهرستان آزادشهر در جهت پوشش انجمن حمایت استفاده نمود . ما می توانیم بسیاری از  آموزش ها را از طریق امکانات فضای مجازی در حوزه ی آسیب های اجتماعی ارائه دهیم .

دکتر رنجبر افزود : با ورود هر فرد به زندان حداقل ۴ نفر به صورت مستقیم درگیر هستند و باید آنها تحت پوشش قرار گیرند . باید بستر خدمات انجمن به سمت درآمدزایی برود . ما در زندان نیروهای متخصص بسیاری داریم و از این نیروها در تولیدات فنی و مهندسی و درآمدزایی استفاده شود .

مدیر کل زندانهای استان ضمن تاکید بر توجه به حمایت ازخانواده زندانیان عنوان نمود که باید با همکاری نهادهای مربوطه مانند بهزیستی حمایت ها و آموزش های کافی به خانواده زندانیان ارائه شود.

در این جلسه ، ذاکری مدیر عامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان آزادشهر نیز گزارشی از عملکرد انجمن ارائه نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*