مدیر کل زندانهای گلستان از عفو و تخفیف مجازات 2300 نفر از زندانیان خبر داد .
مدیر کل زندانهای گلستان از عفو و تخفیف مجازات 2300 نفر از زندانیان خبر داد .

مدیر کل زندانهای گلستان از عفو و تخفیف مجازات ۲۳۰۰ نفر از زندانیان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ علیرضا رضوانی مدیر کل زندانهای گلستان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیمای مرکز استان از عفو و تخفیف مجازات ۲۳۰۰ نفر از زندانیان استان خبر داد و اظهار داشت : به مناسبت چهلمین بهار آزادی دهه فجر انقلاب اسلامی با عفو مقام معظم رهبری ؛ ۲۳۰۰ نفر از زندانیان وجد شرایط مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند که از این تعداد ۱۵۳۲ نفر آزاد و به کانون گرم خانواده ها بازگشتند .

رضوانی افزود : به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و رفع نیازمندان و جهت کمک به همنوعان با همکاری انجمنهای آزادشهر ، گنبد ، گرگان و بنیاد تعاون زندانیان مبلغ ۱۴۶۵۰۰۰۰۰ تومان سبد کالا بین خانواده های زندانیان توزیع گردید . این مقام ارشد قضایی در ادامه اظهار نمود : در آستانه سال نو با بخشنامه ریاست محترم قوه قضاییه کلیه زندانیان واجد شرایط به استثنایی سارقین و سارقین مسلح ، آدم ربایی و جرایم خاص و … به مدت یک ماه از تسهیلات مرخصی بهره مند خواهند شد .

رییس ستاد کاهش جمعیت کیفری استان یکی از اقدامات موثر جهت ایجاد فرهنگ صلح و سازش با تلاش شوراهای حل اختلاف زندانها و با همکاری مددکاران اجتماعی تعداد ۱۶ نفر از محکومین قصاص نفس از چوبه دار نجات یافتند .

نائب رییس هیات امنای ستاد دیه استان از اقدامات تاثیرگذار در سال ۹۷ از آزادی ۱۸۲ نفر از محکومین غیرعمد و مالی با کمک خیرین و نیکوکاران عنوان نمود . از مهمترین اقدامات درزمینه آزادی زندانیان غیرعمد مساعدت و بخشش شکات به مبلغ ۲۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد تومان بوده که از همه هم استانهای عزیز تقدیر بعمل می آید .

مدیر کل زندانهای استان همچنین با تقدیر از مقام ارشد سازمان زندانها و عنایت ویژه جهت آزادی ۱۲۸ نفر از محل برنامه ماه عسل خبر داد . و در آستانه سال جدید تعداد ۲۴ نفر از زندانیان از نعمت آزادی بهره مند خواهد شد .

رییس شورای اشتغال زندانیان در این مصاحبه ؛ ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد زندانیان با همت اتاق بازرگانی و بخش خصوصی را از مهمترین برنامه های سال جدید عنوان نمود و از همه دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی جهت اشتغال مولد و تامین معیشت خانواده زندانیان دعوت نمودند .

مدیر کل زندانهای گلستان از عفو و تخفیف مجازات 2300 نفر از زندانیان خبر داد .

مدیر کل زندانهای گلستان از عفو و تخفیف مجازات ۲۳۰۰ نفر از زندانیان خبر داد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*