مدیر کل زندانهای گلستان
مدیر کل زندانهای گلستان

مدیر کل زندانهای گلستان:همه با هم در جهت تحقق اهداف سازمانی تلاش کنیم

مدیر کل زندانهای گلستان در جلسه با کارکنان  زندان گرگان ، گفت: همه با هم در جهت تحقق اهداف سازمانی تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان: کارگاه آموزشی و جلسه پرسش و پاسخ با حضور علیرضا رضوانی، مدیر کل و حمید وسکوئی، معاون اداری و مالی اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گلستان، برای آشنایی کارکنان زندان گرگان و صیانت از آنها برگزار شد.

مدیر کل زندانهای گلستان  ضمن تسلیت شهاد ت حضرت فاطمه(س)،در جلسه با کارکنان  زندان گرگان ، گفت: همه با هم در جهت تحقق اهداف سازمانی تلاش کنیم.

وی در ادامه افزود: برای کار در هر مجموعه ای نیاز به دو عنصر تعهد و تخصص است که اگر کارکنان هر کدام از این دو را نداشته باشند ضمن اینکه برای سازمان و مجموعه خود مفید نیستند بلکه خطرناک نیز خواهند بود.

وی در ادامه اظهار داشت: در مجموعه کاری باید همکاران  تخصص و تعهد داشته باشد چون این دو در کنار هم باعث رشد و شکوفائی سازمان و خود فرد خواهد شد.همه در یک مجموعه کار میکنیم و باید دست به دست هم بدهیم و کار نماییم و اتحاد داشته باشیم تا اهداف سازمانی محقق شود .

مقام ارشد زندانهای استان اظهار داشت: سربازان نیروهای جوان مجموعه ما هستند و در دستمان  امانتند و باید با آنها خوب رفتار نماییم چون ممکن است یک رفتار بد ما در زندگی آنها تاثیر منفی بگذارد .

وی افزود: هر کارمندی که در اینجا مشغول کار است باید اول به شرح و ظایف و کاری و محیط کار خود اشرافیت کامل داشته باشد

در ادامه این جلسه حمید وسکوئی معاون اداری و مالی زندانهای استان گلستان، افزود: باید با آموزش های مناسب و کاربردی از کارکنان و مجموعه سازمانی صیانت نمود چرا که آموزش و آگاهی بخشی بهترین و مناسب ترین رزاهکار پیشگیری از آسیب است.

وی در ادامه با تأکید بر نظم انظباط و دقت در امور محوله، افزود: در انجام وظیفه محوله نهایت دقت را دشته باشید و در جهت ثبت  به موقع وقایع تلاش کنید چراکه دفتر وقعات و تعرفه ها اسنادی هستند که در مواقع لزوم به کمک شما ها می آید و لازم است .

وسکوئی در ادامه ضمن توصیه همه به رعایت هنجارهای اخلاقی و اجتماعی ، اظهار داشت: مددجویان از رفتار و اخلاق شما الگو برداری می کنند لذا شایسته است در برخورد با آنها و خانواده شان  رعایت اخلاق و احترام را بنمائید.

وی افزود مدیر زندان مسئولیت سنگینی دارد و لازم است تمامی شما کارهای خود را بخوبی انجام دهید و همکاران باید فقط همکار مدیر نباشند بلکه باید هم همکار و هم همراه مدیر باشند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*