مدیر کل زندانهای استان در جلسه شورای مدیران : همه ما وظیفه داریم مسئولیت خطیری که بر عهده ما است را به نحو احسن انجام دهیم

جلسه شورای مدیران زندانهای استان گلستان با هدف بررسی روند امور اجرائی در حوزه های مختلف ،برگزار شد و با چند مصوبه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان این جلسه با حضور علیرضا رضوانی مدیرکل ،حمید وسکویی معاون اداری مالی زندانهای استان ، مدیران زندانهای گرگان و گنبد، رییس کانون اصلاح و تربیت و مدیران ستادی به میزبانی زندان مرکزی گرگان، با دستور جلسه ارائه عملکرد شاخص ها از سوی دبیران کمیته ، اقدامات و هماهنگی در خصوص برنامه ریزی و راه اندازی پورتال داخلی، گزارش اهم اقدامات دوایر سه ماهه اخیر و موضوعات مربوط به شورای ورزشی ،برگزار گردید.

مدیر کل زندانهای استان در سخنانی گفت : همه ما گرد هم جمع شدیم تا مسئولیت خطیری که بر دوش داریم را به نحو احسن انجام دهیم.

وی همچنین درانجام به موقع مکاتبات و پاسخ به موارد خواسته شده و اجرای دستورالعمل و بخشنامه ها تأکید کرد و افزود: همکاران در ارائه به موقع  آمار و اطلاعات جدیت و دقت لازم را داشته باشند که پاسخ ها در زمان در نظر گرفته شده ارسال گردد.

علیرضا رضوانی در ادامه گفت:مدیران و مسئولان باید مشرف به دستورالعمل ها و بخشنامه ها و مصوبات جلسات و شورای اداری باشند، کما اینکه بنا به دستور این جلسه پورتال داخلی این اداره کل طراحی، بارگزاری و راه اندازی شده و میتوان کلیه دستورالعمل ها را مشاهده کرد.

در پایان ،اعضای شورای مدیران گزارشی از عملکرد و دستور جلسه ارائه نمودند.

گفتنی است در حاشیه این جلسه به جهت پیگیری اجرای طرح های عمرانی زندانهای استان ، مدیر کل به همراه معاون و مدیران ستادی از طرح های عمرانی زندان مرکزی گرگان بازدید داشتند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*