مدیر زندان مرکزی گرگان در جلسه با مسئولین دژبانی و ارباب رجوع زندان: رعایت دقیق مقررات ،ظاهری آراسته ، اخلاق نیکو و سعه صدر ویژگی دژبان با اخلاق

 

مدیر زندان مرکزی گرگان در جلسه با مسئولین دژبانی و ارباب رجوع زندان:

رعایت دقیق مقررات ،ظاهری آراسته ، اخلاق نیکو و سعه صدر  ویژگی دژبان با اخلاق

دژبانها در خط مقدم  ارئه خدمت به ارباب رجوعان و خانواده مددجویان هستند ویژگیهای مهم  دژبان با اخلاق  رعایت دقیق مقررات ،ظاهری آراسته ، اخلاق نیکو و سعه صدر  است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان گلستان : جلسه بررسی روش های ارائه خدمت موثر و مفید به ارباب رجوعان محترم در سالن اجتماعات زندان مرکزی گرگان برگزار گرید.

فردین گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان در جمع دژبانها،  گفت: شما مامورانی که در مبادی ورودی زندان انجام وظیفه می نمایید باید با رعایت دقیق مقررات ،ظاهری آراسته و مرتب و اخلاقی نیکو و صعه صدر داشته باشید چو شما در جایی قرار دارید که ارباب رجوع ها به شما مراجعه و برخورد شما خیلی تاثیر دارد .

وی ادامه داد شما وظایف سنگینی بر عهده دارید و باید آنها را به نحو احسن انجام دهید و مخصوصاً در ورود و خروج ها وسایلی که به زندان وارد می شوند را یادداشت نمایئد و در بازرسی های خود دقت کافی نمایید.

وی اظهار داشته خانواده هایی را که به اینجا مراجعه می نمایند  را همچون خانواده خود بدانید و نامه های آزادی و مرخصی ها و …. را در اسرع وقت به اجرای احکام ارسال نمائید تا کسی بیش از حد معمول معطل نشود .

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*