فردین گرگانی مدیر زندان : همه انسانها وظیفه دارند در برخورد با یکدیگر نهایت احترام را بگذارند

فردین گرگانی مدیر زندان :
همه انسانها وظیفه دارند در برخورد با یکدیگر نهایت احترام را بگذارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان گلستان: برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مدیر زندان مرکزی گرگان و مسئولین زندان با مددجویان نسوان، برگزار گردید.
این جلسه که با حضور همکاران و مددجویان بندنسوان در سالن ملاقات حضوری برگزار گردید
فردین گرگانی مدیر زندان بعد از سلام و احوال پرسی و تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق ع افزود :
یکی از سفارشات مواکد امام صادق ع خواندن نماز اول وقت است و اگر کسی نماز را سبک بشمارد از شفاعت امامان معصوم ع برخوردار نمیشود . همه ما نیاز به ارتباط با خداوند خود هستیم و انواع نعمت ها را به ما از جمله گوش ، چشم ، زبان را به ما داده است و ماهم بشکرانه این نعمات وظیفه داریم اخلاق و رفتار خود را با خلق خوب کنیم و اخلاق داشته باشیم .
اخلاق مهمترین است و باید در کنار کارهای خود به این مهم توجه بسیار کرد . همانطور یکی از دلایل برگزیدن پیامبر اسلام خوش اخلاقی ایشان بوده است . و یکی از اهداف اخلاق برخورد خوب انسانها با یکدیگر است یعنی هرگاه فردی به فردی دیگری می رسد وظیفه انسانی دارد که نهایت احترام را بجا آورد .
اگر من و همکارانم برای شما کاری انجام میدهیم زیرا ما برای این کار کارمند دولت شده ایم و حق توقعی نخواهیم داشت . و در مقابل شما هم ملزم به رعایت نظم و انضباط و مقررات هستید. و امیدواریم که هرکدام از شماها بزودی به آغوش خانواده بازگردید و رسالت خود را که عبارت است از مادر یا همسر بودن را بجا آورید و بدانید که نگاه ما به شما نگاه زندانی نیست بلکه یک پله پایین تر است لذا از بودن شماها اینجا خوشحال نیستیم .
سپس مددجویان سوالات خود را بصورت کتبی از گرگانی مطرح نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*