دیدار چهره به چهره مددجویان گنبدی با مدیرکل زندانها

مدیر کل زندانهای استان گلستان با هدف رسیدگی به مشکلات زندانیان و در راستای کاهش جمعیت کیفری به صورت انفرادی و چهره به چهره با ۲۰ نفر از زندانیان گنبدی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان علیرضا رضوانی در این دیدارها ضمن گوش دادن به مشکلات قضایی زندانیان ، دستورات لازم را به مدیر زندان ، روسای اندرزگاه ها و مددکاران جهت اقدام لازم صادر نمودند.

با عنایت به اینکه برخی از زندانیان مشکلات خود را در راستای استفاده از آزادی مشروط،  تخفیف  وتعلیق مجازات بیان نمودند ، مدیر کل زندانهای استان گلستان درخصوص شرایط استفاده از آزادی مشروط، تخفیف وتعلیق مجازات مطالبی را عنوان نمود وبیان کرد به فکر رضایت از شکات باشید تا مسیر برای اقدامات بعدی تسهیل گردد.

درحاشیه این بازدید تعدادی از مددجویان دریک دیدار چهره به چهره  مشکلات شخصی خود را بیان نمودند ومدیرکل زندانهای استان دستورات لازم درجهت برطرف کردن مشکلات مددجویان صادرنمود.

درپایان علیرضا رضوانی مدیرکل زندانهای استان گلستان از اعطای مرخصی هفت الی ده روزه به مددجویان حائزشرایط بمناسبت نیمه شعبان میلاد باسعادت وفرخنده آخرین ذخیره الهی حضرت مهدی”عج”  خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*