دیدار مدیر کل زندانهای استان گلستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ علی اصغر رنجبر مدیر کل زندانهای استان به اتفاق معاونین و روسای ادارات ، مدیران ، مسئولین فرهنگی و روسای اندرزگاههای زندانها با حضرت آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان دیدار نمودند .

در ابتدای این دیدار مدیر کل زندانهای گلستان گزارشی در خصوص فعالیتهای فرهنگی و اقدامات اصلاحی و تربیتی ، بکارگیری روحانیون اهل تشیع و تسنن در زمینه آموزش احکام و مسائل اعتقادی و اقامه سه نوبت نماز جماعت ، فعالیتهای بهداشتی و درمانی ، فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی بویژه اشتغال مولد با هدف درآمدزایی و همچنین اجرای دستورالعمل دادستان محترم کل کشور در زمینه کاهش جمعیت کیفری و ارتباط بسیار خوب بین دستگاهی استان همانند اداره کل اوقاف ، آموزش و پرورش ، فنی حرفه ای ، سازمان تبلیغات ، کمیته امداد و بهزیستی و اقدامات موثر ستاد دیه در آزادی زندانیان و حمایت مادی و معنوی مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج از زندانیان آزاد شده ارائه نمودند .

حضرت آیت الله نورمفیدی نیز ضمن خوش آمدگویی و تبریک انتصاب آقای رنجبر بعنوان مدیر کل زندانهای گلستان و آرزوی موفقیت در مسئولیت جدید اظهار داشت : الگوی همه ما ائمه معصومین بویژه در امور زندانبانی حضرت علی ( ع ) و فرزندانش در برخورد با دشمن و قاتل حضرت علی ( ع ) را الگوی رفتاری و اخلاقی خودتان قرار دهید . هر چند اینها و کسانی که در اختیار شما هستند هیچ شباهتی با ابن ملجم ندارند . اگر عملی از شما صادر شود بعنوان عمل صالح در پیشگاه خداوند ثبت خواهد شد .

امام جمعه گرگان افزود : شما مسئولین بویژه روحانیون از این فرصت استفاده کنید تا بتوانید یک تحول مفیدی در آنان ایجاد نمایید . بعنوان یک فرد موثر و مفید با اصلاح رفتار به جامعه بازگردند . همه ما وظیفه داریم همانند حوادث مثل سیل زده گان به کمک زندانیان و خانواده هایشان قدم برداریم .

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ادامه داد : نیازهای معنوی و اخلاقی آنان را برآورده کنید مثل یک رفیق ارتباط برقرار کنید چون اخلاق و رفتار خوب مهمتر از تغذیه و امور مادی است. باید غمخوارشان باشید . پیامبر ( ص ) می فرماید شما نمی توانید نیازهای مادی را برآورده کنید اما با اخلاق و زبان خوش می توانید در کارهای آنها گشایش نمایید .

امیدوارم در مسئولیت خطیری که بعهده شماست موفق و موید باشید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*