دیدار صمیمانه رییس اداره فرهنگی اداره کل زندانهابا مددجویان قرآن آموز زندان مرکزی گرگان

با هدف بالندگی اخلاقی مددجویان در تعالی روح و اصلاح رفتار آنها به واسطه پناهجویی و استعانت از قرآن کریم که منشأ رهایی ، اخلاق و فضیلتهای انسانی است. حجت الاسلام رضایی رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندانهای استان گلستان با مددجویان فعال امور قرآنی موسسه قرآن و عترت زندان مرکزی گرگان دیدار نمود.

حجت الاسلام رضایی در این دیدار صمیمانه ضمن تسلیت و تهنیت بمناسبت شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تاکید بر شجاعت ، خضوع و مهربانی توأمان ایشان که از وی شخصیتی انقلابی و ایثارگری عارف ساخته بود و عرض تسلیت ایام فاطمیه دوم و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت : قرآن یگانه راه نجات و آسایش و امنیت است اگر با قرآن انس گرفتید و دوستی خود را با این کتاب الهی افزونی بخشیدید یقین بدانید خداوند متعال نیز به خواهش دلهایتان پاسخ مثبت خواهد داد.

ایشان در ادامه سخنان خود افزود : وقتی در زندگی عارفان بزرگ و عالمان دین و کسانیکه در تعالی اخلاق گوی سبقت را از دیگران ربوده اند و به ساحل امن آسایش و تعادل روح و روان رسیده اند همچون کربلایی کاظم ساروقی تحقیق می کنیم در می یابیم چگونه قرآن باعث بالندگی روح و              نجات و رهایی آنها شده است. همه آنها در یک امر مشترک هستند پناه جستن از قرآن و انس و الفت با آن امید داریم همه شما هم با یاری جویی از قرآن بتوانید شرایط رهایی و نجات را برای خویش فراهم کنید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*