حفظ اصول و مبانی امنیتی بر همه کارکنان زندانها لازم و ضروری است

معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها در کارگاه آموزشی زندانها گلستان گفت:

کارگاه آموزش حفاظت و اطلاعات زندانها، با حضور معاون  اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانها،مدیر کل زندانها، کارکنان حفاظت،بازرسی،یگان حفاظت و مدیران اجرایی زندانهای استان گلستان برگزار شد.

حمیدرضا پوریانی، معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور در این کارگاه آمورشی، گفت: حفظ اصول و مبانی امنیتی بر همه کارکنان زندانها لازم و ضروری است.مهمترین عوامل پیشگیری از آسیب های زندانبانی، توجه شرح وظایف مدیران، سرکشی های هدفمند از زندانها و تحلیل مباحث و اتفاقات زندانها می باشد.

حمیدرضا پوریانی مهمترین آفت زندانبانی را بی توجهی کارکنان به وظایف خویش و روزمرگی عنوان نمود و اظهار داشت: مهمترین آفت زندانبانی یکنواختی و روزمرگی  است که اگر یک زندانبان به آن گرفتار شود نه تنها فرد بلکه سازمان آسیب خواهد دید.

پوریانی در نشست آموزشی که با حضور مدیرکل و  کارکنان زندانهای استان گلستان برگزار شد، عنوان نمود: باید اتفاق ها و مسائل خاص در زندان ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا  با در انتخاب روش مناسب مانع آسیب به مجموعه شود.

در ادامه دکتر علی اصغر رنجبر،  مدیرکل زندانهای استان گلستان، گزارشی از وضعیت زندانها و عملکرد کارکنان ارائه نمود.

پس از پایان دوره آموزشی مزبور جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان شرکت کننده در جلسه  ، برگزار و به پرسشهای همکاران نیز پاسخ  داده شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*