حضور نماینده ولی فقیه در سپاه نینوای استان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره ) در زندان مرکزی گرگان

حضور نماینده ولی فقیه در سپاه نینوای استان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره ) در زندان مرکزی گرگان

حجت الاسلام والمسلمین رعایتی : عزت و اقتدار امام ( ره ) بخاطر ارتباط با خدا بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین رعایتی  نماینده ولی فقیه در سپاه نینوای استان ، رضوانی مدیر کل زندانهای استان ، حجت الاسلام والمسلمین رضایی رییس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانها ، گرگانی مدیر زندان مرکزی و جمعی از مسئولین با استقبال پرشور مددجویان در زندان مرکزی برگزار گردید .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین رعایتی ضمن برشمردن فضایل ماه مبارک رمضان و توصیه مسائل اخلاقی ، احترام و اکرام والدین ، استفاده از فرصتهای موجود ، ارتباط با خدا ، تمسک به قرآن و اهل بیت ( ع ) از نشانه های یک مسلمان برشمرد .

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوای استان مهمترین ویژگی و امتیاز حضرت امام ( ره ) خودسازی و اتکال به خداوند ، اخلاص و بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان بود که انسان تحول درونی و رفتاری امام را از این فضایل مشاهده می نمود . ایشان جرات مندی ، اقتدار حضرت امام ( ره ) در مقابل مستکبرین را بخاطر ارتباط مستحکم با ذات اقدس حق بیان نمود .

حجت الاسلام و المسلمین رعایتی در پایان از مدیر کل زندانهای استان و مسئولین زندان بخاطر اهمیت دادن به جایگاه رفیع حضرت امام ( ره ) در برگزاری این مراسم باشکوه که با نظم خاصی برگزار گردید تقدیر نمودند . در پایان این مراسم حجت الاسلام عرب در مناقب و مصائب اهل البیت ( ع ) مداحی نمودند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*