حضور معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان گلستان در جمع مددجویان عزادار زندان مرکزی گرگان

وسکویی معاون اداری مالی زندانهای استان : افکار پلید ، انحراف اخلاقی، سنگدلی و بی رحمی، عدم پذیرش حق و بی عاطفی صفات بارز قاتلان اباعبدالله الحسین(ع) بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ با هدف اثبات ارادت به خاندان عصمت و طهارت ،درخواست شفاعت از سرور آزادگان جهان امام حسین(ع) که مخزن بی نهایت الطاف قدسی و رکن رکین هدایت است در شب دوم محرم ؛ مراسم سوگ و تعزیتی در محل موسسه قرآن و عترت زندان مرکزی گرگان با دعوت از مداح خوش الحان هادی حسین زاده و حضور وسکوی معاونت اداری مالی زندانهای استان، یوسفیان سرپرست زندان مرکزی گرگان ، روسای اندرزگاهها، مسئولین دوائر مختلف و شرکت مددجویان شیفته خاندان عصمت و طهارت مخصوصا امام حسین(ع) که تمثیل آزادی و آزادزیستن است برگزار گردید .

وسکویی معاون مدیر کل زندانهای گلستان در سخنان خود ضمن ابراز تسلیت به مناسبت ایام محرم و شهادت حضرت عشق، امام مظلوم، سیدالشهدا(ع) و قبولی عزاداریهای همه حاضران در این ایام پر از رحمت و معرفت اظهار داشت : قاتلان امام حسین (ع) هفتاد و دو تن از یارانش ، چند صفت برجسته ناشایست و رذیله داشتند که همراهی آن صفت ها در وجودشان روح آنها را به منتهای پستی و فرو مایه گی کشاند و در واقع روحشان را به شیطان فروختند .این صفتها عبارت بود از ذلت پذیری ، میل به فحشا و فساد ، عدم پذیرش حق ، بی عاطفه گی و دنیا پرستی.

معاونت اداری مالی زندانهای   استان افزود : عثمان بن انس در روز عاشورا وقتی سر مبارک امام حسین (ع) را می برید می گفت می دانم : تو فرزند رسول خدایی ولی سر تو را می برم

این مطلب یعنی فروختن اراده و نفس به شیطان رجیم . همواره نفس خود را جز به خدا و برای او نفروشید. شان انسان بسیار بالاست هیچ وقت در بازار نفس ارزان فروشی نکنید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*