حضور قضات شهرستان آق قلا در زندان مرکزی گرگان

گلستان ** زندان گرگان

قضات دادگاه و دادسرای شهرستان آق قلا با هدف بررسی مشکلات و دیدار چهره به چهره با مددجویان از زندان مرکزی شهرستان گرگان بازدید داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :

نجفی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب، ستاری رئیس شعبه کیفری ۲ دادگاه ، تازیکی نژاد بازپرس شعبه اول دادسرا ، ملانژاد دادرس دادگاه ، کیامهر دادیار شعبه اول دادسرا ، داغمچی دادیار شعبه دوم دادسرا، حسام دادیار شعبه سوم  دادسرای عمومی و انقلاب و آق قلا پورحبیب دادرس شعبه اول حقوقی دادگستری آق قلا به جهت بررسی و حل مشکلات مددجویان آن حوزه پس از جلسه ای در اتاق مدیر زندان در بین مددجویان این حوزه حضور پیدا نمودند و از نزدیک و بصورت چهره به چهره به  بررسی و حل مشکلات آنان پرداختند .

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب آق قلا در جمع مددجویان اظهار داشت :

همه شما جوان هستید و نباید در زندان باشید ، حال که اشتباهی رخ داده و کار شما به اینجا رسیده است از فرصت بدست آمده استفاده نموده و خود را اصلاح نمایید و زمانی که از زندان آزاد می شوید اصلاح شده و با انگیزه جدید از زندان خارج شوید چون فضای زندان و امکانات زندان خیلی خوب است و انصافاً مسئولین برای شما فضای خوبی را فراهم کرده اند و این بخاطر اصلاح شدن شما می باشد .

این مقام قضایی بیان داشت: به همه درخواست های شما ما بصورت قانونی جواب می دهیم و نیازی نیست خانواده های شما به زحمت بیافتند و به دادگاه و دادسرای بیایند چون خیلی از خانواده های شما بضاعت مالی ندارند و این آمد و رفت ها برای آنها دشوار می باشد.

وی افزود ما برای سهولت کار شما ها و تسریع در امورات قضائی برحسب وظیفه در زندان حضور پیدا میکنیم و مشکلات شما را از نزدیک بررسی و حل می نماییم.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*