جلسه هم اندیشی کارکنان فرهنگی تربیتی، عرصه اصلاح و تربیت در زندان مرکزی گرگان برگزار شد

گلستان ** زندان گرگان

به منظور بررسی و ارزیابی اقدامات اداره فرهنگی و تربیتی جلسه ای با حضور مدیر،مسئولین و کارکنان فرهنگی زندان گرگان و رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان در زندان مرکزی گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :

به منظور اجرا و ارتقاء برنامه هاي فرهنگي در زمينه هاي مختلف تربيتي ، آموزشي ، قرآني ، اقامه نماز ، ورزشي، هنری ،جلسه هم انديشي، هم فكري و هماهنگي برنامه هاي اجرايي فرهنگي تربيتي زندان گرگان برگزار گردید.                           

در ابتدای این جلسه فردین گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان ، ضمن تبریک دهه کرامت ، ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) و تقدیر از زحمات کلیه همکاران در واحد فرهنگی و تربیتی، اظهار داشت : رفع مشکلات و موانع آموزشی، توجه جدی به کاهش آسیب های درون زندان، اجرای دستورالعمل اجرایی سازمان، استعدادیابی،از عوامل پیشرفت امور فرهنگی در زندانهای استان می باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضایی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان، سه رکن اصلی در امور فرهنگی و تربیتی را منابع انسانی، اعتبارات و فضای لازم دانست و بیان داشت : با حمایت مدیر کل زندانهای استان این سه رکن تأمین گردیده است.

وی تصریح کرد : ارتباط با سازمان و نهادهای فرهنگی، پیگیری تفاهم نامه ها، اجرای برنامه های سازمانی، توسعه فعالیت آموزشی کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان، برنامه ریزی مناسب و ویژه برای مسابقات استانی و کشوری، برگزاری محافل انس با قرآن ، شب شعر،توسعه ورزش همگانی و راه اندازی لیگ های ورزشی و ….از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*