جلسه هماهنگی اداره کل زندانها و مرکز بهداشت استان گلستان در خصوص مقابله با بیماری کرونا

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان : جلسه هماهنگی اداره کل زندانها و مرکز بهداشت استان گلستان با حضور معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانها و معاون فنی مرکز بهداشت استان در محل ساختمان مرکز بهداشت استان گلستان برگزار شد.

در این جلسه که دکتر بزازان معاون سلامت اداره کل زندانها و دکتر صداقت معاون فنی مرکز بهداشت استان و جمعی از کارشناسان مربوطه حضورداشتند، در خصوص نحوه تعامل و هماهنگی بین دستگاهی با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه دکتر بزازان ضمن تشکر از تعامل مطلوب دانشگاه علوم پزشکی با اداره کل زندانها اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت پیشگیری و انجام اقدامات لازم در زندانها، نیازمند تعاملات بیش از پیش با دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشت هستیم.

وی همچنین مساعدت بیشتر مرکز بهداشت در تهیه امکانات و تجهیزات لازم و آموزش جهت ارتقای سطح آگاهی کارکنان و مددجویان اعم از تهیه پوستر و بروشور و تدابیر لازم در حوزه بهداشت محیط و ضدعفونی کردن مکانها در زندانها به منظور پیشگیری از بیماری کرونا را خواستار شد.

همچنین دکتر صداقت معاون فنی مرکز بهداشت استان ضمن اعلام آمادگی، توضیحات لازم را در خصوص چگونگی اقدامات مربوط به بهداشت محیط در خصوص مبارزه با بیماریهای تنفسی از جمله کرونا بیان داشت.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*