جلسه شورای بهداشتی و مراسم تودیع و معارفه سرپرست بهداشت و درمان زندان گنبد برگزار شد.

گلستان ** زندان گنبد

جلسه شورای بهداشتی  و مراسم تودیع و معارفه سرپرست  بهداشت و درمان زندان گنبد با حضور دکتر بزازان معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان گلستان و مختاری مدیر زندان گنبد و کارکنان بهداشت و درمان ،مسئولین اندرزگاهها  و حفاظت و بازرسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :

در این مراسم مختاری مدیر زندان گنبد به تفاوتهای ثبات شغلی در مسئولین و چرخش شغلی پرداخت و از جمله فواید گردش مسئولین را بالندگی در انگیزه ،کسب مهارت حل مسئله ، تسریع و بهبود در خدمات، تأمین مسئولین جایگزین در مواقع ضروری،ایجاد روحیه تازه و گشایش میدان برای کسب تجربه برشمرد.

وی موضوع جابجایی برخی از مسئولین را از روشهای مدیریتی دانست و اظهار داشت : استقرار مسئولین در سمت های تعریف شده، بیانگر اعمال تجارب و دیدگاههای جدید در ساختار مدیریتی محسوب می شود.

درادامه مدیر زندان گنبد از زحمات دکتر بارانی و میرزایی اصل در طول تصدی و تعامل بسیار خوب و همچنین تلاش در جهت رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مددجویان و اجرای کامل برنامه های بهداشت و درمان تقدیر و تشکر نمود.

مختاری به تجارب علمی و عملی رضوانی سرپرست جدید بهداشت و درمان اشاره کرد و از کلیه مسئولین واحد ها خواست تا با ایشان همدلی و همکاری در مسیر اعتلای اهداف سازمانی را داشته باشند.

در ادامه دکتر بزازان معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان ،کار در زندانها را از مشاغل سخت دانست و از زحمات و همکاری دکتر بارانی و میرزایی اصل تقدیر و تشکر نمود و همچنین انتصاب رضوانی به سرپرستی بهداشت و درمان زندان گنبد را تبریک گفت.

وی افزود: یکی از شاخصه مهم محیط های دسته جمعی شاخص مرگ و میر می باشد که نشان دهنده فعالیت بهداشت و درمان می باشد و این مسئله را بسیار مهم دانست.

دکتر بزازان با اشاره به اینکه بهداشت و درمان بخش مهمی می باشد بیان نمود: باید مددجو تندرست و سالم از لحاظ جسمی و روحی باشد تا بتواند در برنامه های فرهنگی و ورزشی و … شرکت نمایند.

معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان ،با توجه به اینکه پیشگیری بهتراز درمان است اظهار داشت، بایستی به  بخش بهداشت اهمیت بیشتر دهیم و به لحاظ کمبود نیرو آنرا تامین نماییم. و در قسمت بیمار یابی انتظار می رود تا با فعالیت بیشتر افراد مبتلا به سل و HIV شناسایی و تحت درمان و مشاوره قرار گیرند و همچنین آمار و مستند سازی بهداشت و درمان بطور کامل انجام گردد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات میرزایی اصل تقدیر و قدردانی گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*