جلسه شورای اداری اداره کل زندانهای استان گلستان
جلسه شورای اداری اداره کل زندانهای استان گلستان

جلسه شورای اداری اداره کل زندانهای استان گلستان

جلسه شورای اداری با موضوع دریافت پیشنهادات کارکنان و پرسش و پاسخ با حضور مدیر کل زندانها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان گلستان : جلسه شورای اداری با موضوع دریافت پیشنهادات کارکنان اداره کل و زندانها و پرسش و پاسخ با دکتر علی اصغر رنجبر ، مدیر کل زندانها  برگزار شد.

مدیرکل زندانها ضمن تبریک ایام الله ۲۲ بهمن و تقدیر و تشکر از حضور پرشکوه و حداکثری کارکنان در راهپیمایی ، تبریک و تسلیت بمناسبت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد سلیمانی، گفت: حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی وظیفه همه است. مدیران زندانها تدبیر لازم برای شرکت حداکثری زندانیان در انتخابات مجلس شورای اسلامی با رعایت قوانین و مقررات سازمانی اتخاذ نمایند.

وی در ادامه با بیان حدیثی از امام علی علیه السلام، بر مدیریت زمان تأکیدنموده و افزود: امام علی علیه السلام می فرمایند« کارها گروگان زمان های خود هستند» پس باید مدیران و کارکنان در انجام کارها مدیریت زمان داشته باشند و هرکاری را بموقع در زمان خودش انجام دهند، چرا که با تاخیر انجام کار شرایط تغییر کرده و بهره وری مناسب حاصل نشود.

دکتر علی اصغر رنجبر در ادامه ضمن توجه کارکنان به فرایض الهی با بیان احادیثی از نبی مکرم اسلام(ص)، اظهار داشت:  همه همکاران عزیز را به انجام فرایض دینی توصیه می کنم و در خصوص کار نیز باید از فرصت های برای خدمت به خلق الله نهایت استفاده را برد چرا که فرصت خدمتگزاری محدود است و پیامبر گرامی اسلامم در این خصوص می فرمایند: هر کسی که دری از خیّر به رویش گشوده  می شود باید آن را غنیمت شمرد چرا که نمی داند که آن در چه موقع به رویش بسته می شود.

وی در ادامه با تأکید بر استفاده حداکثری از منابع انسانی، افزود: باید با مدیریت صحیح از حداکثر ظرفیت نیروها و کارکنان استفاده شود.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان برگزار و مدیر کل زندانها به سئوال های کارکنان پاسخ دادند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*