جلسه انجمن حمایت از زندانیان گنبد ، با حضور مدیرکل زندانها

جلسه انجمن حمایت از زندانیان گنبد با حضور مدیر کل زندانهای استان گلستان،رییس دادگستری، دادستان،مدیر زندان و مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان گنبد،در محل زندان گنبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان بمناسبت ایام ا..دهه فجر، در راستای برنامه  های ستاد کاهش آسیب، جلسه انجمن حمایت از خانواده زندانیان با حضور دکتر علی اصغر رنجبر مدیر کل زندانهای استان گلستان ، یزدانی رئیس دادگستری گنبد، خلیلی دادستان، مختاری مدیر زندان ، رضایی مدیرعامل و معتمدین انجمن حمایت از زندانیان گنبد در محل زندان گنبد برگزار شد.

در ابتدای جلسه یزدانی، رییس دادگستری شهرستان گنبد با تأکید بر فعالیت های انجمن در حوزه دریافت کمک های مردمی و خیّرین به بیان نگاه حمایتی و اقتصادی در خصوص توجه به معیشت زندانیان و خانواده پرداخت.

سپس دکتر علی اصغر رنجبر، مدیرکل زندانها، ضمن تبریک دهه مبارک فجر ، در خصوص توجه بیشتر به خانواده مددجویان تأکید نمود و افزود : ما ضمن اینکه خانواده مددجویان را تحت پوشش داریم باید خود مددجو را مورد حمایت قرار داده و در حوزه های مختلف از جمله اشتغال درآمدزا توانمند سازیم، تا بعد از آزادی از تکرار جرم و ورود مجدد به زندان پیشگیری شود.

در ادامه رنجبر با ارئه پیشنهاد، چنین عنوان نمود: می توان با ایجاد بازارچه های محلی و صنایع دستی مخصوص فروش صنایع دستی زندانیان در ایام نوروز و مناسبت های دیگر سال از فرصت گردشگری برای توانمندسازی زندانیان و خانواده آنان بهره برد.

در ادامه رضایی مدیر عامل انجمن گزارشی از عملکرد انجمن حمایت از زندانیان ارائه نمود.وی بیان داشت : حدود۱۸۰۶ خانواده را ما تاکنون در سامانه انجمن حمایت از خانواده زندانیان ثبت نموده ایم و امسال با اعتباری حدود۲۱۲ میلیون تومان اقلامی در قالب لوازم التحریر و کارت هدیه وسبد کالا به خانواده زندانیان و کمک به عدم ترک تحصیل فرزندان زندانیان شده است.

در پایان دکتر رنجبر ضمن تشکر از عملکرد،انجمن بیان داشت: انتظار مجموعه زندان ارتقاء عملکرد انجمن در حوزه های مختلف می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*