جلسه انجمن حمایت از زندانیان آزادشهر ، با حضور مدیرکل زندانها

جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آزادشهر با حضور مدیر کل زندانهای استان گلستان، دادستان آزادشهر،مدیر زندان و مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان آزادشهر،در محل زندان گنبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان بمناسبت ایام ا..دهه فجر، در راستای برنامه  های ستاد کاهش آسیب، جلسه انجمن حمایت از خانواده زندانیان با حضور دکتر علی اصغر رنجبر مدیر کل زندانهای استان گلستان ، بذری دادستان آزادشهر ، مختاری مدیر زندان گنبد ، ذاکری مدیرعامل و معتمدین انجمن حمایت از زندانیان آزادشهر در محل زندان گنبد برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر علی اصغر رنجبر ضمن تاکید بر استفاده از راهکارهای نوین جهت اشتغالزایی بیان داشت : باید از ظرفیت خیرین به نحو مطلوب استفاده گردد و استفاده بهینه از املاک و ظرفیت های موجود زندان در جهت اشتغالزایی زندانیان لازم و ضروری است.

وی در ادامه  افزود : مدیریت ما در این امر باید به گونه ای باشد که هم زندان و هم مددجو از این فعالیتها بهره کافی را ببرند .

رنجبر در خصوص کارآفرینی، تأکید نمود: ما نباید فقط به کمک های خیرین اکتفا کنیم بلکه باید خود کارآفرین باشیم و مددجویان را نیز در این حوزه ها توانمند و بهره مند سازیم .

در ادامه رنجبر پیشنهاد نمود : مدیران عامل انجمن های استان در برنا مه های سیما شرکت نموده وگزارشی از وضعیت عملکرد خود به مردم ارائه دهند تا این نگرش به زندان و زندانی در بین مردم اصلاح گردد.

همچنین ذاکری مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان آزادشهر گزارشی از عملکرد انجمن آزادشهر بیان نمود.

وی در خصوص پیگیری ثبت انجمن و برگزاری همایش های مختلف ویژه خانواده زندانیان مطالبی را اشاره نمودند.

در پایان احکام انتصاب دو نفر از اعضای انجمن آزادشهر به آنان اهدا گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*