جلسه آموزشی ارتقای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در زندان گنبد
جلسه آموزشی ارتقای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در زندان گنبد

جلسه آموزشی ارتقای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان­های گلستان ؛  جلسه آموزشی ارتقای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع با حضور مختاری مدیر زندان و کارکنانی که با ارباب رجوع برخورد دارند در سالن جلسات زندان گنبد برگزار شد.

در این جلسه مختاری رئیس ستاد کاهش آسیب زندان ضمن بزرگداشت دهه کرامت و عفاف و حجاب به ایراد سخنرانی پرداختند و گفتند : هدف تمامی ما کارکنان اداره زندان ، خدمت به مردم و پرداختن به امور و مشکلات مراجعین به اداره زندان است . مراجعین اداره زندان از افراد خاصی از جامعه هستند که با مشکلات بسیار زیاد خانوادگی و اجتماعی مبارزه می­کنند و ممکن است بسیاری از آنها در برخورد با مسئول مربوطه کار خود بعضا طرز بیان درستی نداشته باشند که در این زمان ما مسئولین باید با احترام جواب آنها را داده و کار آنها را انجام دهیم تا یک الگوی خوبی نیز برای آنها باشیم. ایشان همچنین از مشاهده برخورد محترمانه تعدادی از همکاران در برخورد با مراجعین را نشانه ادب آنها دانسته و آنها را در ادامه نحوه برخورد با مراجعین تشویق کردند.

مختاری در ادامه به این نکته اشاره کردند که اهل بیت گرام فرموده­اند که تمام انسان­ها پیش خداوند با هم برابرند و این موضوع نشان دهنده این است که ما باید در کار خود هیچ تبعیض نژادی را در نظر نگیریم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*