جشن بزرگ انقلاب در زندان گنبد

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی  جشن بزرگ انقلاب ویژه خانواده مددجویان در زندان گنبد برگزار گردید.

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جشن بزرگ انقلاب با حضور امام جمعه دلند،حجت الاسلام کیایی ، رییس انجمن حمایت از زندانیان گنبد اقای رضایی ومدیر زندان اقای مختاری در سالن اجتماعات اندرزگاه یک زندان گنبد برگزار گردید.

در این مراسم که با استقبال پرشور خانواده مددجویان همراه شد ابتدا مدیرزندان آقای مختاری ضمن خوشامدگویی وتبریک ایام الله دهه فجر خطاب به مددجویان بیان داشت: تکلیفی که بر دوش پدر و مادر میابشد بسیار مهم است. پدر ومادر هستند که فرزند را تربیت میکنند.

اگر فرزندی کار خطایی انجام داد با برخورد پدر ومادر از انجام خطاهای بزرگتر جلوگیری میشود.فرزندان حتما باید به مدرسه بروند وسواد را بیاموزند.این از وظایف مهم پدر ومادر میباشد.

در ادامه حجت الاسلام کیایی به ایراد سخنرانی پرداخت: این انقلاب به سادگی به دست ما نرسیده است وخون های فرزندان این ملت برای رویش تنه این انقلاب جاری شده است.پس ما باید برای دوام وبقای این انقلاب مقدس از جان ومال خود مایه بگذاریم.

در ادامه مسابقاتی بین فرزندان خانواده مددجویان برگزار گردید.سپس دکلمه –سرود-مسابقات دیگری نیز برگزار گردید.در پایان از تمامی خانواده های مددجویان پذیرایی به عمل امد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*