تجلیل مدیرکل زندانهای گلستان از کاشفین مواد مخدر زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان­های گلستان ؛ رضوانی مدیر کل زندان­های استان با حضور در زندان گنبد از کاشفین مواد مخدر تجلیل بعمل آورد .

در این تجلیل که در جلسه شورای اداری زندان گنبد انجام شد رضوانی مدیر کل زندان­های استان ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی ؛ نکاتی را که مورد تاکید رئیس محترم سازمان زندانها بوده است را برشمرد و گفت : تمامی همکاران از مدیر تا کارکنان دیگر هر کس مسئولیتش را به نحو احسن انجام دهد و مسائل و مشکلات زندان را کوچک نشمارد . مورد تاکیدی دیگر موضوع امنیت در زندان است و اگر چه مسائل و برنامه های فرهنگی به نحو احسن برگزار شود اگر در زندان امنیت نباشد فعالیت­ها ارزش چندانی ندارد.

مدیر کل زندانهای استان افزود : جلوگیری از قرار گرفتن همکاران در قیاس با زندانی که مبادا به دلیل بودن یک کارمند در طولانی مدت در یک محل خدمتی این قیاس از طرف زندانیان صورت گیرد و به مدیران و معاونین باید تدبیری کنند تا کارکنان به صورت طولانی در یک محیط خدمت نکنند .

مورد بعدی صرفه جویی و استفاده درست از امکانات در دسترس است و در این زمینه تلاش خود را بکنند و مورد آخر جلوگیری از بروز تبعیض در بین زندانیان و هر گونه حساسیت در این زمینه است .

در پایان این جلسه نیز از کارکنان فعال در کشف مواد مخدر در داخل زندان با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*