بیست و پنجمین محفل بزرگ انس با قرآن کریم زندان گنبد

محفل نورانی انس با قرآن کریم به مناسبت ولادت امام رضا (ع) در زندان گنبد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان: سیدی مسئول دارالقرآن،در بیست و پنجمین محفل انس با قرآن کریم که در محل دارالقرآن زندان گنبد برگزار شد، گفت: در راستای برنامه های ابلاغی سازمان در خصوص کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانیان و به مناسبت عملیات غرور آفرین مرصاد پیروزی رزمندگان اسلام بر منافقین کور دل، محفل بزرگ انس با قرآن کریم با حضور حجت الاسلام حسینی،مسئول اداره فرهنگی تربیتی وسیدی مسئول دارالقرآن گنبد، استاد صلاحی وقاریان وحافظان برتر استان در نماز خانه مرکزی زندان گنبد برگزار گردید.در این مراسم حجت الاسلام حسینی اظهار داشت: قرآن کریم از همه ما خواسته که به یکدیگر نیکی کنیم و رفتار دوستانه و مهربانانه ای با هم داشته باشیم.در این فرمان قران فرقی بین پدر ومادر و فرزندان وبزرگتر و کوچکترها نیست.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:همه شما باید علاوه بر قرائت قرآن به آن عمل کنید و عامل به آن باشید.

در ادامه استاد صلاحی مسئول دارالقرآن کریم شهرستان گنبد به تلاوت فنی وجذابی پرداختند که با تشویقات قرانی مددجویان همراه شد.

سپس در بین محفل چند سوال قرانی از مددجویان پرسیده شد.در ادامه حافظان کل قرآن اقایان اق وچپرلی وصوبی به تلاوت قران پرداختند.

لازم به ذکر است با جلسه ای که با استاد صلاحی برگزار گردید در خصوص همکاری قرانی بین زندان ودارالقران کریم گنبد بحث و گفتگو شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*