بیانیه حریم خصوصي

اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان نسبت به بیانیه حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از کاربران و  افرادی که از سایت استفاده می کنند  دريافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي اداره کل زندانهای استان گلستان محدود به توانايي‌ها و امكانات این اداره کل بوده و اين اداره در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات اداره کل زندانهای استان گلستان نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي  اداره کل زندانهای استان گلستان  مطلع شويد.
– اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن
۲) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده.
– چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 
اداره کل زندانهای استان گلستان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :
۱) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان  و ارائه پاسخ به افرادی که درخواستی را مطرح نموده اند.
۲) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق اداره کل زندانهای استان گلستان افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين اداره هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.
اداره کل زندانهای استان گلستان پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين اداره به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين اداره نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از اداره کل زندانهای استان گلستان هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.
– امنیت اطلاعات :
با توجه به اینکه هیچ سرویس یا خدمتی از طریق سایت اداره کل زندانهای استان گلستان ارائه نمی گردد فعلا اطلاعات هویتی مهمی از کاربر درخواست نمی گردد همچنین نام و نام خانوادگی و شماره تلفن دریافتی در بخش پیشنهادات و انتقادات تا حد ممکن در محل امنی نگهداری می گردد. اين اداره کل اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.
– محتوی وب سایت :
وب سایت اداره کل زندانهای استان گلستان ماهیت خبرگزاری و اطلاع رسانی دارد و بیشتر اخبار و اطلاعیه های مربوطه ازآن طریق اعلام و ارائه می گردد.

شناسنامه خدمات و نحوی ارائه خدمت همچنین مسئولین ارائه دهنده خدمت در منوی خدمات الکترونیک مشخص و قابل دسترس می باشند.

در بخش نظرات و دیدگاه ها که بعضا در پایان هر اطلاعیه و یا خبر فعال می گردد کاربران نظرات خود را مطرح می نمایند.
– مالکیت معنوی و حق انتشار :
این وب سایت و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان مي‌باشد. استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام منبع بلامانع است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي سازمان زندانها ،اقدامات تامینی و تربیتی کشور صادر شده باشد.
– پیوندها :
در سایت  اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان پیوندهای بسیاری به ساير ادارات  و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت این اداره است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر سایت اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده سایت اداره کل زندانهای استان گلستان خارج مي شود  لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.
– اطلاعات تماس :

اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان نظرات شما در خصوص محتوای ” بیانه حفظ حریم شخصی” اين اداره را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق بخش ارتباط با ما یا شماره تلفن روابط عمومی اداره کل تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از سایت اداره کل و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*