برگزاری کارگاه مهارت¬های اساسی زندگی
برگزاری کارگاه مهارت¬های اساسی زندگی

برگزاری کارگاه مهارت¬های اساسی زندگی ویژه مددجویان فعال مرکز مشاوره زندان گنبد و خانواده آنها

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان­های گلستان ؛ کارگاه مهارت­های اساسی زندگی به مناسبت دهه کرامت ویژه مددجویان فعال مرکز مشاوره و خانواده آنها در سالن ملاقات حضوری اندرزگاه زندان گنبد برگزار شد.

این کارگاه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و سپس حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد کاهش آسیب زندان گفت : یادگیری مهارت­های ارتباطی و کلامی برای فرد یک امر مهم است که یادگیری این مهارتها می­تواند فرد را از هر گونه سوء تفاهم در روابط دور نگه دارد.

در ادامه میرزایی مسئول مرکز مشاوره ضمن خیر مقدم به خانواده مددجویان گفت : موضوع اهمیت فراگیری مهارت­های اساسی زندگی از جمله موضوعات مد نظر مرکز مشاوره جهت آموزش مددجویان است.

نجاتی و فشایی از روانشناسان زندان گنبد نیز در خصوص اعتیاد و راههای پیشگیری از آن و اثرات منفی آن بر جامعه و تربیت فرزند و لزوم آگاهی فرزندان بر فراگیری مهارت­های اساسی زندگی مطالبی را بیان داشتند.

در ادامه این کارگاه آموزشی روانشناسان و مشاورین زندان گنبد در کنار خانواده مددجویان حضور یافتند و علاوه بر تقسیم پمفلت آموزشی به مشاوره و راهنمایی مددجویان و خانواده آنها پرداختند.

در پایان کارگاه نیز به قید قرعه جوایزی نیز به خانواده­ مددجویان اهدا شد و از آنها پذیرایی نیز به عمل آمد.

برگزاری کارگاه مهارت¬های اساسی زندگی

برگزاری کارگاه مهارت¬های اساسی زندگی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*