برگزاری کارگاه حدیث بندگی در زندان گنبد با سخنرانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان­های استان گلستان ؛ کارگاه حدیث بندگی با موضوع اخلاق فردی و اجتماعی به مناسبت دهه اول صفر با سخنرانی حجت الاسلام قربانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر در نماز خانه اندرزگاه زندان گنبد برگزار شد .

در این کارگاه حجت الاسلام قربانی ضمن تسلیت ایام ماه محرم و صفر گفت : پیامبر(ص) هدف خود را جز هدایت امت بیان نکرده است. پیامبر اسلام مکتب نرفته است و درس نخوانده است منتها به امر خداوند توانست یک امتی را نجات دهد و انسان­ها را به اسلام و مسلمان شدن دعوت کرد و مسلمان یعنی تسلیم شدن در برابر دستورات الهی و انجام واجبات و ترک محرمات

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر افزود : در انسان یک وجدان و نفس است به نام لوامه که انسان را به کار خوب سوق می­دهد و نفس اماره نیز کار بد را در نظر انسان خوب جلوه می­دهد . در همین راستا در انجام امورات نیز باید ما باید مراقب نفس اماره خود باشیم چه در کارهای فردی و چه کارهای اجتماعی که مبادا حقی از خود و دیگران ضایع نکنیم. که ضایع شدن حق اجتماعی دیگران از طریق پرداختن به کارهای بزه انسان را به حق الناس مدیون می­کند و چه بهتر که ما قبل از رفتن از این دنیا دارای حق الناس نباشیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*