کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با رویکرد اعتیاد و موادمخدر در زندان مرکزی گرگان

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با رویکرد اعتیاد و مواد مخدر ویژه مددجویان و همسران در زندان گرگان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان، کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با رویکرد اعتیاد و مواد مخدر با شرکت مددجویان اندرزگاه نیمه باز بهمراه همسران در محل سالن ملاقات زندان مرکزی گرگان برگزار گردید.
فردین گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان با اعلام رضایت و خشنودی از برگزاری اینگونه کارگاه ها، از حضور صمیمانه مددجویان و همسرانشان در این کارگاه تقدیر و تشکر بعمل آورده و مددجویان نیمه باز را به همکاران بی مواجب تعبیر نموده و از زحمات آنان قدردانی کردند.
گرگانی مدیر زندان ابراز داشت : مسئله مهم در رابطه با مددجویان توجه به حفظ سلامت روحی و جسمی آنان بوده و در زمانی که مشغول به کار و فعالیت می باشند باید بعنوان افرادی سالم برای اجتماع ، همسر و پدری موثر و مهربان برای خانواده و فرزندان خویش انجام وظیفه نمایند.
وی با اشاره به خطرات موادمخدر و اعتیاد به آن خاطر نشان کرد : اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی که حتی یکبار مصرف آن هم می تواند موجب گرفتاری فرد در دام اعتیاد گردد باعث نابودی نظام خانواده و از هم گسیختگی این کانون گرم می شود و به تبع آن علاوه بر فرد معتاد اطرافیان او نیز از این گرفتاری مهلک در رنج و عذاب بسر برده و درگیر تبعات ناشی از این بیماری می باشند.
امان ایری دبیر کمیته کاهش آسیب زندان مرکزی گفت : این کارگاه با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و شناخت مددجویان و خانواده آنان از اثرات مخرب مصرف موادمخدر و تبعات ناشی از آن برگزار شد .
آقایان : مسگر ، حمزه لو و ایری کارشناسان روانشناسی و اعضای کمیته کاهش آسیب زندان در سخنانی اثرات ویرانگر موادمخدر در زندگی روزمره و راه های پیشگری از اعتیاد را عنوان نمودند.
در این کارگاه آموزشی به رسم یادبود و تقدیر از زحمات همسران مددجویان کارت هدیه اهداء گردیده و در ادامه با اجرای مسابقه متنوع فرهنگی به تعداد ۱۴ نفر از همسران برگزیده در این مسابقه هدایای نقدی تحویل شد و در پایان از تمامی حاضرین پذیرایی بعمل آمد.

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*