برگزاری نشست مشترک هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در زندان مرکزی گرگان
برگزاری نشست مشترک هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در زندان مرکزی گرگان

برگزاری نشست مشترک هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در زندان مرکزی گرگان

نشست مشترک هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی فی مابین اداره کل زندانها و نهاد کتابخانه های عمومی استان در زندان مرکزی گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان، حجت الاسلام و المسلمین رضائی رئیس اداره فرهنگی استان در آستانه ولادت با سعادت ثامن الایمه حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بر حضور حداکثری مددجویان در مسابقه کتابخوانی رضوی تاکید نموده و ارتباط موثر مسولین فرهنگی زندان مرکزی با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرگان خواستار شد.

وی درادامه از همکاری اداره کل کتابخانه های استان به جهت تشویق و تامین هدایای مددجویان فعال امور کتابخانی که به صورت ماهیانه برگزار می گردد، تقدیر و تشکر کرد.

مسئول روابط عمومی اداره کل زندانها در این جلسه که هم اندیشی پیرامون برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی و اجرای مسابقه آن در زندان مرکزی که شامل همه گروه های هدف مددجویان ، خانواده آنها ، کارکنان و سربازان می باشد گفت کتابها در اختیار مسئولین فرهنگی و مربیان آموزشی قرار گیرد تا تدریس شود و از حضور حداکثری آنها استفاده شود.

رضایی افزود: جهت پر نمودن اوقات فراغت مراجعین انتظار داریم نهاد کتابخانه های عمومی استان جهت راه اندازی ایستگاه مطالعه در سالن های انتظار در زندانها پیگیری نمایند

دیلم معاونت اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این نشست بر تداوم همکاریهای برجسته فی ما بین تاکید کرده و افزود : هدف هر جامعه رسیدن به آرامش و تکامل است و یکی از راه های تکامل انسان مطالعه و بالا بردن سطح علمی وبینش خود است و مسئولین برای رسیدن جامعه هدف به آن نقش بسزایی دارد.

ایشان شیوه نامه برگزاری جشنواره رضوی را مهم خواندند واز مشارکت مددجویان زندان در این مهم ابراز خرسندی کردند و افزود: از اینکه شاهد پیشرفت فرهنگ کتابخوانی در میان مددجویان هستیم بسیار خرسندیم و امیدواریم همچنان ادامه داشته باشد .

در پایان این جلسه از کتابخانه های مددجویان مرد و زن زندان مرکزی گرگان بازدید بعمل آمد. در این نشست خانم شفاف رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان گرگان و مسئولین روابط عمومی، امور مشارکت های کتابخانه های عمومی استان شرکت داشتند.

برگزاری نشست مشترک هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی  در زندان مرکزی گرگان

برگزاری نشست مشترک هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در زندان مرکزی گرگان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*