برگزاری مراسم محفل نورانی انس با قرآن کریم
برگزاری مراسم محفل نورانی انس با قرآن کریم

برگزاری مراسم محفل نورانی انس با قرآن کریم همراه با ضیافت افطار در کانون اصلاح و تربیت گرگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ همزمان با ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان ، محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین دیلم معاون فرهنگی آموزشی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان گلستان و دو تن از قاریان برجسته و ممتاز حافظ کل قرآن کریم آقایان فردوسی و فیض آبادی در محل کانون اصلاح و تربیت گرگان برگزار گردید.

در ابتدا ؛ حجت الاسلام علوی دبیر کمیته اجرائی شورای فرهنگی کانون اصلاح و تربیت گفت : برگزاری این محافل برکات و اهداف زیادی از جمله ترویج فرهنگ قرآنی و تدبّر در آیات الهی دارد و ترویج قرآن در بین اقشار مختلف جامعه بخصوص نسل جوان می تواند در برابر تهدیدات و آسیب های اجتماعی جلوگیری بعمل آورد. قرآن کتابی برای تمام اعصار و قرون است و در تمام زمینه های زندگی بشری اعم از فرهنگ، اجتماع، تربیت، معنویات و … راهکار و برنامه مدون دارد که عنایت به آیات می تواند ما را در راه سعادت رهنمون سازد.

حجت الاسلام والمسلمین دیلم طی بیاناتی برگزاری محافل قرآنی را موجب رشد معنوی در انسان و همانند سپری در مقابل وسوسه های شیطان دانستند. وی محفل نورانی انس با قرآن را باعث نورانیت جامعه و افراد دانسته و گفتند : برگزاری محافل می تواند آثار معنوی کلام نور و ترویج فرهنگی قرآنی را به خصوص در بین نسل جوان به دنبال داشته باشد.

در این مراسم کلیه مددجویان نوجوان، اندرزگاه نظام و تعدادی از کارکنان شرکت داشتند.

در انتهای این مراسم ارزشمند از مددجویان فعال قرآنی در ماه مبارک رمضان با اهداء هدایا تقدیر و تجلیل بعمل آمد. و ضیافت افطاری در محل سالن ملاقات برگزار و مسئولین و مهمانان در کنار مددجویان افطار نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*