برگزاری مراسم اطعام دهی و افطاری ویژه سربازان یگان حفاظت

برگزاری مراسم اطعام دهی و افطاری ویژه سربازان یگان حفاظت با همکاری اداره اوقاف در زندان مرکزی گرگان

حجت الاسلام رضایی  : اطعام دهی و افطار دهی قلوب مومنین را به هم نزدیک نموده و انس و الفت را بین برادران دینی افزون می سازد.

به گزارش روابط  عمومی اداره کل زندان های گلستان ؛ در راستای تفاهم نامه منعقده با اداره کل اوقاف و امور خیریه این استان و از محل موقوفات مراسم افطار دهی و افطار دهی برگزار شد و با هدف تمتع و بهره گیری بیشتر از فضایل ماه روزه و با اندیشه گسترش حس صمیمیت و دوستی که ضامن امنیت در جامعه است. مقارن با ماه مبارک رمضان مراسم افطار و اطعام دهی ویژه سربازان یگان حفاظت زندان مرکزی با همکاری اداره اوقاف امورخیریه شهرستان گرگان با حضور حجت الاسلام رضایی رئیس اداره فرهنگی زندانهای استان، گرگانی مدیر زندان مرکزی گرگان،  روحانیت معزز ، مسئولین یگان حفاظت‌‌ ، وروئسای اندرزگاه برگزار گردید.لازم به ذکر است همزمان مراسم دیگری نیز ویژه مددجویان در داخل زندان انجام شد.

حجت الاسلام رضایی رئیس اداره فرهنگی زندانهای استان در بیان علل برگزاری این مراسم اظهار داشت : اطعام دهی و افطاری دادن ، البته در صورتیکه بی تکلف و متناسب با اصول توصیه شده از سوی بزرگان دین به انجام رسد، قلوب مومنین را به هم نزدیک می سازد و افزایش دوستی و مهر، ضامن بقای امنیت در جامعه است.

ایشان در ادامه افزود : فضای کوچک اجتماعی و حضور سربازان به عنوان آینده سازان فردای جامعه در آنها ، مثل همین مراسم افطار، باعث میشود این عزیزان شرایط حضور در جامعه و رعایت آداب اجتماعی را تمرین نمایند و انسانهای موفق تری در آینده شوند.

 

برگزاری مراسم اطعام دهی و افطاری ویژه سربازان یگان حفاظت

برگزاری مراسم اطعام دهی و افطاری ویژه سربازان یگان حفاظت

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*