برگزاری سی ودومین محفل انس با قرآن کریم
برگزاری سی ودومین محفل انس با قرآن کریم

برگزاری سی ودومین محفل انس با قرآن کریم به همراه کارگاه سبک زندگی مهدوی (عج) با حضور امام جمعه دلند در زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان؛ به مناسبت نیمه شعبان و ولادت یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) سی و دومین محفل انس با قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین کیایی امام جمعه دلند و مختاری مدیر و کارکنان زندان گنبد و پرسنل وظیفه در سالن اجتماعات زندان گنبد برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مختاری مدیر زندان ضمن تبریک این روز باسعادت از زحمات حجت الاسلام کیایی تقدیر نموده و به ذکر چند نکته در حوزه اخلاق و احترام به یکدیگر پرداخته ئر در ادامه از زحمات مسئول  و نیروهای فرهنگی زندان در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی بخصوص محافل قرآنی تقدیر نمودند.

در ادامه دوجی قاری و نفر دوم مسابقات دانش آموزی استان به قرائت فنی وجذابی پرداخته که با تشویقات قرآنی همراه شد.

در این محفل قرآنی حجت الاسلام کیایی به تفسیر آیات مربوطه پرداخته و گفت: قرآن کلام نور می باشد و کسی که به آیات قرآن عمل کند جز رستگاران می شود. حضرت امام (ره) روزی هشت بار به سمت قرآن می رفتند و تلاوت می فرمودند.وی با تبریک نیمه شعبان گفت: از ویژگی های یاوران امام زمان (عج) یکی منتظر بودن می باشد که شخص منتظر همیشه در پی این است که کار خوبی انجام دهد تا امام زمان (عج) را خشنود کند.از دیگر ویژگی های یاوران امام زمان(عج) ورع می باشد یعنی خداترس بوده و از کارهایی که امام زمان (عج) را ناراحت می کند دوری کند. در ادامه ازونی حافظ کل قرآن به تلاوت حفظ از بخش های مختلف قرآن پرداختند.

در پایان مراسم بخاطر همراهی های بی شائبه حجت الاسلام کیایی در برگزاری مراسمات در زندان با لوح تقدیری که از طرف مدیر کل محترم ارسال شده بود در دفتر مدیر زندان تجلیل به عمل آمد.

برگزاری سی ودومین محفل انس با قرآن کریم

برگزاری سی ودومین محفل انس با قرآن کریم

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*