جلسه شورای فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در زندان گنبد
جلسه شورای فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در زندان گنبد

برگزاری جلسه شورای فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در زندان گنبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان جلسه شورای فرهنگی و هماهنگی برنامه های این ماه  و یادبود شهید مدافع حرم شهید حججی با حضور مختاری مدیر زندان و مسئولین واحدها و روسای اندرزگاهها در اتاق کنفرانس زندان گنبد برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مختاری مدیر زندان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان از تمامی همکاران در هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های این ماه را خواستار شدند و گفتند : ماه رمضان ماه خود سازی انسانها و رسیدن به خداوند است. ما باید از این ظرفیت در جهت خودسازی مددجویان استفاده نموده بطوریکه یک سال خود را با این ماه بیمه کرده و دیگر مرتکب جرم نشوند.

در ادامه حجت الاسلام حسینی ضمن خیر مقدم گویی به تشریح برنامه های ابلاغی ماه مبارک رمضان از طرف سازمان پرداختند که شامل جزخوانی قرآن و برنامه های شبهای قدر و… بود.ایشان ماه مبارک رمضان را فرصتی تازه برای توبه و بازگشت عزتمندانه مددجویان به جامعه بیان نمودند.وی با تاکید اهمیت ماه مبارک رمضان ذکر نمودند که باید برنامه های مذهبی و اطعام دهی با کمک خیرین با شکوه تر از سال گذشته برگزار گردد.در ادامه هر یک از مسئولین واحدها وروسای اندرزگاهها به بیان پیشنهادات وراهکارهای خود در خصوص ماه مبارک رمضان پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*