برگزاری جلسه شورای اداری زندان گنبد با حضور مدیر کل زندانهای استان گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ جلسه شورای اداری زندان گنبد با حضور علی اصغر رنجبر مدیر کل زندانهای استان گلستان ، مختاری مدیر زندان و پرسنل تابعه در سالن اجتماعات زندان برگزار گردید .

در این این جلسه مختاری مدیر زندان گنبد ضمن تبریک انتصاب مدیر کل زندانهای استان گلستان عنوان نمود که همکاران ما در زندان گنبد بیش از پیش تلاش خود را در جهت بهبود امورات اداری انجام خواهند داد .

مدیر کل زندانهای گلستان نیز ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان زندان شهادت سردار سپهبد سلیمانی را تسلیت گفته و بیان داشت که با توجه به ظرفیت استان در زمینه های مختلف ، بالا بودن جمعیت کیفری یک نشانه ضعف است و تلاش ما در کاهش جمعیت کیفری در استان است و ایجاد امنیت در زندان از جمله موضوعاتی است که توان ما را در زمینه اصلاح و تربیت بالا خواهد برد. همچنین اشتغال مددجویان در زندان اهم است که هدف ما توسعه اشتغال و مولد بودن و نگاه دراز مدت در بهبود اشتغال است .

وی افزود : وظیفه هر یک از کارکنان احترام گذاشتن به دیگری است و ما در مجموعه زندان باید این مهم را به نحو احسن انجام دهیم و همچنین جلوگیری از بروز هر گونه نشر خبرهای نادرست در زندان مهم است.

در پایان جلسه شورای اداری ؛ مدیر کل زندانهای گلستان به سوالات مطرح شده از سوی کارکنان زندان گنبد پاسخ دادند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*